Neohodnoceno

4 dílná sada kvalitních rendlíků a pánví (1025)

Nepřilnavé nádobí zn. Scoville Neverstick1 vyniká precizním zpracováním, dokonalým nepřilnavým povrchem, odolností a rezistencí proti přichytávání potravin, zdravotní nezávadností (neobsahuje PFOA) a krásným designem. Díky nerezové základně nádobí můžete použít na všech typech vařičů, včetně indukce. Vhodné i do myčky nádobí.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: IMSN14S
1 790 Kč
Kategorie: Nádobí s nepřilnavým povrchem pro zdravější vaření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…
Sada nepřilnavého nádobí Scoville
Novinka

Řada nádobí Scoville, která je vyrobena z tvrzeného hliníku, je speciálně navržena tak, aby vám usnadnila život. Exkluzivní nepřilnavý povrch vydrží mnohem déle než ostatní  povrchy, využívá 5x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě s minimem oleje nebo ostatních tuků. Nádobí značky Scoville Neverstick1 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Tato základní sada 5 ks nádobí Scoville je ideální, pokud právě zařizujete novou kuchyni. Nádobí Scoville se stane vaším každodenním pomocníkem. 

 

Sada obsahuje 3 rendlíky s průměry 16 cm, 18 cm a 20 cm, přičemž dva největší mají také poklici. Dále sada obsahuje pánev s průměrem 24 cm. Nádobí je vhodné do myčky nádobí, nepoužívejte je ale v troubě.