Neohodnoceno

Automatická konvice Sage BTM800 z nerezu na přípravu čaje

Automatická konvice na přípravu čaje Sage BTM800 dokáže připravit různé druhy čajů - bílý, zelený, oolong, černý a bylinkový. Konvice umožňuje nastavit rozdílnou intenzitu čaje (silný, střední, slabý) a zároveň i teplotu podle druhů čaje.

Skladem (1 ks)
Kód: SABTM800
Značka: Sage
7 390 Kč –5 % 6 990 Kč
Kategorie: Espressovače k přípravě vynikající kávy, čajovary na výjimečný čaj
Záruka: 3 roky
Příkon: 1840 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Objem: 1,5 l
Materiál: nerezová ocel a Duran Schott sklo
Automatická konvice s funkcí Keep Warm
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 7 390 Kč –5 %

Automatická konvice na přípravu čaje Sage BTM800 umí nejen ohřívat vodu, ale také připravit až 1,2 litru lahodného čaje. Konvice Sage BTM800 dokáže připravit různé druhy čajů - bílý, zelený, oolong, černý a bylinkový. Konvice umožňuje nastavit rozdílnou intenzitu čaje (silný, střední, slabý) a zároveň i teplotu podle druhů čaje.

 

Jak se připravuje čaj v automatické konvici Sage BTM800?

Můžete si nastavit teplotu podle druhu připravovaného čaje - Green (zelený), Black (černý), White (bílý), Herbal (bylinkový) nebo Oolong. Intenzitu čaje pak vybíráte z předvoleb Strong (silný), Medium (střední), Mild (slabý). Podsvícený displej zobrazuje nastavenou teplotu a doporučenou dobu louhování čaje.

Automatická konvice Sage BTM800 je vybavena funkcí Keep Warm, která udrží nastavenou teplotu až po dobu 1 hodiny. Funkci Keep Warm lze opětovně aktivovat po sejmutí konvice z podstavce.

Konvice Sage BTM800 má odnímatelné víčko skleněné konvice se zabudovaným nerezovým filtrem vodního kamene. Magnetický držák nerezového čajového sítka umožňuje ponoření a vynoření sítka (sítko má praktické víčko). Funkce Basket aktivuje cyklus automatického vynoření / ponoření čajového sítka při louhování.

Funkce Auto Start umožňuje automatické zapnutí konvice v přednastaveném čase.

Automatická konvice Sage BTM800 má bezdrátový podstavec a je vyrobena z nerezové oceli včetně podstavce s ovládacím panelem a Duran Schott skla. Konvice je vybavena bezpečnostní pojistkou proti přehřátí při zapnutí bez vody.

 

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.