Neohodnoceno

Citrusovač - lis na citrusy Ceado SL 98 z leštěné slitiny

Citrusovač osvědčené konstrukce s pákovým přítlakem na rotační kužel. Odšťavňuje velmi efektivně všechny druhy citrusových plodů.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: OCSL98
Značka: Ceado
20 812 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
Rozměry: 20 x 23 x 35 cm
Otáčky/min.: 1400
Způsob odšťavňování: rotační kužel se sítkem
Barva: stříbrná ( leštěná slitina)
Příkon: 300 W
Prodloužená záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 8,5 kg
Položka byla vyprodána…
Citrusovač pro přípravu kvalitních šťáv z pomerančů, grepů, citronů atd.
ZdarmaZdarma

Elegantní masivní vzhled a jednoduché ovládání jsou výrazné rysy lisu na citrusy Ceado SL98. Princip lisování opět kombinuje tlak rotujícího kužele s odstředivou silou a je zárukou výborné výtěžnosti a kvality šťávy. Lisovací kužel se sítkem je na rozdíl od konkurence z kvalitní nerez oceli.

Lis na ovoce Ceado SL98 je špičkový citrusovač z dílny italských designérů a výrobců profesionálního gastronomického vybavení. Citrusovač osvědčené konstrukce s pákovým přítlakem na rotační kužel je vybaven ventilátorově chlazeným asynchronním motorem s tepelnou pojistkou. Díky jedinečnému designu a velmi tichému chodu motoru se Ceado SL98 brzy stane Vaším nejoblíbenějším přístrojem v kuchyni.

Lisovací rameno a trn umožňují zpracovat celou škálu citrusů (malé limetky, citróny, mandarinky, pomeranče, velké grapefruity). Výkonný motor vždy zajistí maximální výtěžnost čerstvé šťávy z pomeranče a dalších citrusových plodů bohaté na vitamín C. Stačí jen například plod pomeranče rozkrojit na polovinu, přiložit na vrchol odšťavňovacího kužele a přitlačit víko. Sklopení víka automaticky spustí rotaci a polovina pomeranče se během několika vteřin beze zbytku odšťavní. Pro snadné umístění plodu má kužel na vrcholu kovový trn. Omezení kontaktu pomeranče s rukou je výhodou pro méně zkušenou a začínající obsluhu a minimalizuje riziko poranění při styku s rotujícím kuželem. Polovina pomeranče při odšťavňování díky konstrukci víka neprokluzuje a celá operace je mimořádně snadná. Velmi jednoduché je také čištění a mytí přístroje.

Tato kategorie zahrnuje také masivní citrusovač Ceado SL98, který má osvědčenou konstrukci s pákovým přítlakem na rotační kužel. Vyniká tichým chodem a jedinečným designem. Dokáže zpracovat celou škálu citrusů - od malých limetek po velké grapefruity. Díky výkonnému motoru je vždy zajištěna maximální výtěžnost z citrusů bohatých na vitamín C.