Neohodnoceno

Domácí pekárna Sage BBM800 SMART se skládacím hnětacím hákem

Inteligentní pekárna chleba Sage BBM800 SMART se skládacím hnětacím hákem, který se před koncem pečení složí. Upečený domácí chleba tak bude vypadat vždy perfektně.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SABBM800
Značka: Sage
8 490 Kč –6 % 7 990 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 8.7 kg
Rozměry: (v x š x h): 35 x 25 x 40 cm
Příkon: 830 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: kartáčovaná ocel
Objem nádoby: 250g - 1.25kg
Položka byla vyprodána…
Inteligentní pekárna na čerstvý domácí chléb
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 8 490 Kč –6 %

Není nad to, když vás ráno v kuchyni vítá vůně čerstě upečeného chleba! Upečte si vynikající domácí chleba. Inteligentní pekárna chleba Sage BBM800 SMART upeče váš chleba v době, kterou si sami určíte. Stačí večer do pekárny vložit suroviny a nastavit čas, kdy chcete mít ráno chleba upečený.

Pekárna chleba Sage BBM800 SMART disponuje unikátním hnětacím hákem, který se před koncem pečení složí. Díky tomu nevznikne v chlebu otvor a váš chléb bude tak vždy vypadat perfektně.

Pekárna umožňuje během pečení přidávat do chleba oříšky nebo ovoce.

Pekárna chleba Sage BBM800 SMART však není jen pouhou pekárnou chleba. V přístroji si můžete vytvořit dokonale hladká a jemná těsta na pizzu, těstoviny, či koláč. Anebo si můžete v přístroji udělat marmeládu.

 

Funkce pekárny hleba Sage BBM800 SMART

Pekárna má automatické i manuální programy - 13 automatických nastavení se třemi stupni barvy kůrky chleba a 9 vlastních nastavení. Základní chléb, celozrnný chléb, rychlé pečení (ne déle než 2 hodiny), bezlepkový chléb, křupavý bochník, těsto na chléb, těsto na pizzu, těsto na těstoviny, pouze pečení, program na marmeládu a 9 vlastních osobních nastavení, které lze uložit.

Snadnou obsluhu zajistí Velký modře podsvícený smart LCD displej. A 60 minutová ochrana proti přerušení napájení zajistí, aby se pekárna při výpadku proudu během této doby znovu zapla a pokračovala v pečení.

 

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.