Neohodnoceno

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 5500 z nerezu

Celosvětová jednička v kategorii dvouhřídelových odšťavňovačů. Nejvyspělejší nízkootáčkový odšťavňovač s nerezovou konstrukcí využívající technologii "twin gear".

Položka byla vyprodána…
Skladem u dodavatele
Kód: OAJ5500
Značka: Angel Juicer
32 315 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 5r/3r
Hmotnost: 9.9 kg
Rozměry: (Š x H x V): 19,4 x 48,8 x 26,3 cm
Otáčky/min.: 82
Způsob odšťavňování: twin gear
Barva: Celonerez
Příkon: 150 W / 230 V
Prodloužená záruka: 5/3 (motor/díly)
Hmotnost: 9,4 kg
Položka byla vyprodána…
Dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer
ZdarmaZdarma

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel juicer je vhodný na zpracování téměř veškerých surovin od mrkve a jablek* po mladé obilí nebo špenát.

Není nutné se omezovat pouze na běžné odšťavňování, ale můžete si připravit i sojové mléko, vynikající tofu, ořechová másla a ovocné sorbety. Odšťavňovač Angel Juicer dokáže lisovat odmočené obiloviny a semena pro "seed juice" (semínka se musí naložit do vody na více jak 6 hod., následně se použije jemné síto a menší množství semínek se vkládá do plnícího otvoru, pro lepší konzistenci můžete přidat menší množství vody). Lis na ovoce Angel juicer je také výborný pro zpracování  mladého obilí, listové zeleniny, klíčků nebo bylinek.

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel juicer je nejvyspělejším pomaluotáčkovým odšťavňovačem s nerezovou konstrukcí. Tento výrobek slaví více jak 25 let na trhu a je celosvětově jedničkou ve své kategorii.

Angel Juicer v sobě kombinuje dvouhřídelový odšťavňovač s jednošnekovým (tím v sobě kloubí dokonalou výtěžnost a zároveň univerzalitu šnekových lisů). Obě hřídele, otáčející se proti sobě, se v konečné fázi rozbíhají do samostatných komor, kde se chovají jako klasické šneky. Přitom dlouhé nerezové síto zabezpečuje, že suroviny jsou v rámci celého procesu neustále odšťavňovány. Revoluční celonerezový design ve spojení s unikátním twin gear soukolím, rotujícím při rychlosti pouze 82 otáček za minutu tvoří dokonalý celek. Ve šťávě díky nízkým otáčkám a kvalitnímu materiálu zůstává maximum enzymů a živin.

 

Hrubé síto pro hutnější šťávu

Hrubé síto s velkými otvory se prioritně používá při zpracování měkkého ovoce. U velmi šťavnatých plodů jako jsou pomeranče, melouny, jahody a hrozny se hůře odděluje šťáva od vlákniny. Díky větším otvorům v sítu získáte více šťávy, která obsahuje více vlákniny (šťávy jsou hustší). 

 

* Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

V této kategorii najdete kvalitní spotřebiče značky Angel Juicer. Patří mezi ně také dvouhřídelové odšťavňovače z nerezu. Jde o celosvětovou jedničku na trhu a patří mezi nejvyspělejší odšťavňovače s nízkými otáčkami, které využívají technologii "twin gear". Díky nim si můžete kromě kvalitních ovocných a zeleninových šťáv připravit také sojové mléko, skvělé tofu, ořechová másla a ovocné sorbety. Jsou výborné i pro zpracování mladého obilí, listové zeleniny, klíčků a bylinek.