Neohodnoceno

Elektrický tlakový hrnec SAGE BPR700 se 6 programy

Automatický hrnec SAGE BPR700 The Fast Slow Pro s 6 přednastavenými chytrými programy. Spojuje funkce klasického tlakového hrnce, automatického vaření se stále populárnějším „pomalým“ vařením.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SABPR700
Značka: Sage
7 490 Kč –7 % 6 990 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 8.5 kg
Rozměry: (vxšxh): 32 x 30 x 37 cm
Barva: stříbrná
Příkon: 1100 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: kartáčová nerez ocel
Položka byla vyprodána…
Multifunkční hrnec s 11 přednastavenými programy
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 7 490 Kč –7 %

SAGE BPR700 je multicooker, který spojuje funkce klasického tlakového hrnce, automatického vaření se stále populárnějším „pomalým“ vařením.

Multifunkční tlakový hrnec SAGE BPR700 zajistí dokonalou přípravu všech druhů potravin, automaticky nastaví ideální kombinaci času, teploty a tlaku mezi rychlou a pomalou přípravou pokrmu tak, aby výsledkem byla maximální chuť a ideální konzistence pokrmu.

 

Vaření díky tlakovému hrnci SAGE BPR700 nikdy nebylo snazší

Multifunkční tlakový hrnec SAGE BPR70011 přednastavených programů pro přípravu potravin plus manuální nastavení pro přípravu každého pokrmu (rýže, rizoto, brambory, vývar, polévka, luštěniny, dušené maso, dušené maso se zeleninou, jehněčí, boloňská omáčka, pudding). Nastavení času přípravy pokrmu je možné na 2 – 12h. LCD displej s elektronickým ovládáním vám sdělí, jaký program je právě nastavený a v jaké fázi se nachází. Funkce Keep Warm se postará o automatické udržení teploty.

Kapacita nádoby tlakového hrnce je 6 litrů. Pára se uvolňuje automaticky.

Tlakový hrnec SAGE BPR700 je vybaven bezpečnostním systémem  - má bezpečnostní uzamykací víko, bezpečnostní ventil, tlačítko pro uvolnění tlaku.

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.