Neohodnoceno

Harmonizér vody ViaHuman ke zkvalitnění pitné vody

U Harmonizéru standard jsou vnější obal a vnitřní spirálky z plastu. U Harmonizéru premium je na vnější obal a vnitřní spirálky použito sklo.

Varianta
Skladem (3 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: HVVH HVVHS2 Zvolte variantu
Značka: ViaHuman
11 990 Kč 7 990 Kč od 7 990 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 2 roky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 250g
Součást balení: redukce s vnějším závitem M24/M22. Tato redukce řeší připojení H na většinu používaných baterií. Pro atypické zakončení baterií existují rovněž redukce.
Výška: 5cm+perlátor
Závit Harmonizeru: vnitřní M22
Použité materiály: nerezová ocel, bezolovnaté sklo, silikonové těsnění - vše s atestem pro styk s potravinami + šungit, karneol, křišťál, stříbro
Šířka: 5,4cm

Harmonizér vody ViaHuman je průtokové zařízení vyvinuto za účelem vkládání poznatků do pamětí vody, které plní svoji funkci při očistě organismu. Svým působením ovlivňuje strukturu vody a upravuje její biologické vlastnosti a působení na člověka. Je unikátní svou kombinací několika způsobů ovlivnění struktury vody - zejména je to přirozené víření na přírodním principu, působení křišťálu, šungitu a stříbra.

 

Proč používat harmonizér vody ViaHuman?

Problémem kohoutkové vody není jen její chemické složení, ale především strukturální uspořádání molekul. Je to zřejmé při porovnávání krystalů vody metodou japonského vědce Masaru Emota, který věří, že už myšlenka je formou energie a má vlastní vibraci. Pokud myšlenku zapíšeme, znásobíme tím a uchováme její vibrační vzorec. Vibrace dokáže změnit uspořádání molekulových klastrů H2O. Vibrační vzorec slova dokáže změnit strukturu vody. Zjednodušeně řečeno si voda pamatuje vše, s čím se setká - slovo, obrázek, hudbu, druh vibrace.

Harmonizér vody ViaHuman je určen k napojení na kuchyňskou nebo koupelnovou baterii vodovodu, kde se předpokládá, že už je voda upravena na pitnou a zdravotně nezávadnou. Struktura běžné vody z vodovodního řádu je ovlivněna negativním způsobem procesů jejích úprav na pitnou vodu, chlorací, nepřirozeným pohybem v potrubí i průchodem přes geopatogenní zóny. Smyslem harmonizéru je vložit do vody, kterou vypijete, nebo s ní omyjete své tělo, pozitivní informaci a tím zvýšit její jemněhmotnou energii. Není cílem harmonizéru z vody odfiltrovat látky nebo jinak upravovat chemické složení.

 

Jak Harmonizér vody ViaHuman funguje?

Harmonizér je určen k napojení přímo na vodovodní baterii a též vhodný pro úpravu vody ze studny. Z kohoutkové vody tak vytvoří zdravou a chutnou tekutinu. Vyniká jednoduchou montáží a je prakticky bezúdržbový.
 
Harmonizér je konstruován tak, že voda je při průchodu zrychlena = zvýší se její kinetická energie, aby se simuloval pohyb vody v horské bystřině a následně při výstupu z harmonizéru došlo v perlátoru k intenzivnímu okysličení a snadnému uvolnění škodlivého chloru. Zvýšená kinetická energie vody je dál v Harmonizéru využívána při průchodu přes vířící spirály. Tyto spirály mají stoupání ve tvaru Fibonacciho posloupnosti, která je nazývána zlatou spirálou nebo také spirálou života. Je to zásadní tvar vyskytující se ve stavbě živých organismů.
 
Po vstupu do Harmonizéru je voda vedena levotočivou jinovou spirálou orientovanou odstředivě. To je rozkladná, uvolňující forma pohybu. Smyslem této spirály je uvolnit a zbavit vodu negativních informací, které v sobě nese. Uvede vodu do energeticky neutrálního stavu – připravenou na načítání nových informací.
 
Dále takto připravená voda protéká přes krystalovou sadu. Křišťály v Harmonizéru mají program vkládat do vody pozitivní a léčivou energii a pohlcovat negativitu. Minerál karneol je schopen energeticky čistit ostatní minerály a jeho funkcí je udržovat křišťály stále funkční. Šungit je jedinou přírodní formou negrafitového aktivního uhlí obsahující fullereny. Používá se čištění vody a zvýšení detoxikačních schopností. Stříbro má známé antipatogenní  účinky.
 
Po průchodu přes krystaly je voda vedena pravotočivou jangovou spirálou orientovanou dostředivě. To znamená  formou pohybu, která tvoří, rozvíjí, zušlechťuje a buduje. To jsou vlastnosti  spirálovitého pohybu z vnějšku dovnitř, tedy  pohybu dostředivého.  

Podle zkušeností se první účinky pití harmonizované vody projeví asi po 4 týdnech používání. Voda může přinést uvědomění, že život je tady pro nás a chce pro nás jen dobré. Vnímání  životních překážek jako nutného prostředku k dosažení cíle. Přijímání pozitivní vody je podanou pomocnou rukou při restartu na celkové nahlížení na život a dobrý začátek procesu, na jehož konci je člověk, který s životem nebojuje, ale prožívá jej s radostí.
 

Balení obsahuje:

  • sestavený harmonizér
  • spořící perlátor
  • imbusový klíč
  • náhradní krystaly
  • redukci VH1
  • návod k používání

Použité materiály: nerezová ocel, bezolovnaté sklo, silikonové těsnění (vše s atestem pro styk s potravinami) + šungit, karneol, křišťál, stříbro. Všechny části harmonizéru mají atest pro styk s pitnou vodou.

Záruka: 24 měsíců 

Nákupem tohoto zařízení získáváte jedinečný český patentovaný výrobek, určený ke změně kvality Vaší vody. Harmonizér můžete získat s garancí vrácení Vaší investice po dobu 60 dnů. Ode dne zakoupení můžete během této doby kdykoliv hramonizér vrátit bez udání důvodu.


Video: Montáž Harmonizéru Viahuman
     

 

Video: Harmonizér Viahuman - voda jako lék

Nabízíme harmonizéry vody ViaHuman a harmonizační karafy. Harmonizovaná voda napomáhá očistě organismu. Svým působením ovlivňuje strukturu vody a tím i působení na člověka. Harmonizér se dá napojit na kuchyňskou nebo koupelnovou baterii, kudy teče už upravená voda. Smyslem harmonizéru i karaf je vložit do pitné vody pozitivní informaci a tím zvýšit její energii, která prospívá vašemu tělu.