Neohodnoceno

iFAVINE Dekantér - iSommelier k maximalizaci chuti a aroma vína

Chytrý dekantér iSommelier účinným a inteligentním způsobem dekantace vína maximalizuje chuť, aroma vína. Dekantace vína přitom trvá pouhých pár minut.

Skladem (1 ks)
Kód: IFDS
Značka: iFavine
12 890 Kč –39 % 7 890 Kč
Kategorie: Dárky pro muže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Barva: černá
Záruka: 2 roky
Příkon: 55 W
Frekvence: 50 - 60 Hz
Napětí: 100 - 240 V
Chytrý provzdušňovač vína iSommelier
Akce
ZdarmaZdarma 12 890 Kč –39 %

iSommelier je chytrý dekantér vína s celosvětovým patentem. Účinným a inteligentním způsobem dekantace dekantér iSommelier maximalizuje chuť, aroma a zároveň stimuluje potenciál každého vína.

iSommelier používá technologii molekulárního filtru k produkci více než 80 % čistého kyslíku, který je následně veden skrze celé víno. Provzdušňuje tedy víno stálým proudem vysoce koncentrovaného čištěného kyslíku. iSommelier filtruje okolní vzduch a odstraňuje z něj nečistoty (vlhkost, prach, pachy) a izoluje kyslík od dusíku a oxidu uhličitého. iSommelier účinně snižuje zbytkový methanol, oxid siřičitý, a jiné škodlivé látky obsažené ve víně.

 

Jak dekantér iSommelier funguje?

Pomocí otočného ovladače jednoduše nastavíte požadovanou dobu dekantace. Můžete dekantaci zahájit, pozastavit nebo úplně zastavit. Koncentrovaný kyslík proudí vzhůru do speciálně navržené trubice uvnitř patentované karafy. Poté změní směr a proudí dolů a to do každého mililitru vína. Díky chytrému dekantéru iSommelier je proces dekantace efektivnější, důkladnější a zdravější. Víno se stává velice jemným s obohacenými vůněmi a chutěmi.
 

iSommeleir je dodáván s vestavěnou nabíječkou (bez baterií), čímž umožňuje vzít si iSommelier kamkoliv potřebujete, bez nutnosti připojení do elektrické zásuvky.


Video: iFAVINE Dekantér - iSommelier