Jak správně usušit švestky?

Udělala vám letošní úroda švestek skutečně radost? Výborně! Pokud už máte povidla hotová a koláč už nechcete ani vidět, je na řadě sušení. Sušené švestky jsou skvělou pochoutkou. Stejně tak je ale můžete namočit a přidat do jogurtu, ovesné kaše nebo koláče. V zimě se po něm budou všichni zase olizovat. K sušení švestek můžete použít praktické sušičky, které udělají většinu práce za vás. Věděli jste, že sušení představuje nejšetrnější způsob k zachování všech důležitých vitamínů, minerálů a dalších živin? Základem je vybrat kvalitní sušičku, která zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu a efektivní sušení, nebo inovativní sušičku Yden s infra červeným zářením. Výsledkem jsou chutné a šťavnaté domácí sušené švestky.

 

Přečtete si také:

 

Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem