Krásný dárek pro mámu, tetu i babičku , Strana 7

Patří vaše maminka, babička a tetička mezi osudové ženy? Potěšte je nádherným dárkem… a nemusí mít ani narozeniny. Dárek jen tak pro radost zpravidla sklidí vždy více úspěchu než dárek, který máte darovat, ať už jde o Vánoce, narozeniny nebo svátek.

 

Dárky pro osudové ženy

Tráví vaše maminka každou volnou chvilku v kuchyni? Ráda zkouší nové recepty a každou neděli se můžete těšit na výtečný moučník? Co kdybyste si příští nedělní dezert vychutnali se šálkem lahodné kávy? Kávovary a čajovary jsou perfektním dárkem, který ještě vylepší společné chvíle.

Miluje vaše babička zahradničení a na své zahrádce sklízí ovoce a zeleninu všeho druhu? Překvapte ji sušičkou potravin s technologií infračerveného záření, díky které bude mít vitamíny nabité sušené ovoce a další delikatesy na celou zimu.

Snaží se vaše tetička snížit cholesterol a dostat se do lepší kondice? Praktický mixér pro přípravu zdravých pokrmů nebo odšťavňovač jsou skvělou možností, jak ji ještě více podpořit. Podívejte se ale i na další dárky mimo kuchyňské vybavení, které by byly trefou do černého.

 

Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
Novinka
12 990 Kč

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 obohacený o nejnovější technologie přináší revoluci ve vertikálním odšťavňování. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 si připravíte...

Kód: OSO828CE2
Topinkovač Sage BTA735
Akce Novinka
3 590 Kč –8 %
3 290 Kč

Nerezový toaster / topinkovač Sage BTA735 s extra velkými opékacími otvory pro větší krajíce chleba a s funkcí rozpečení zmrazeného pečiva.

Kód: SABTA735SLQ2
Toastovač Sage s mnoha funkcemi
Akce Novinka
3 590 Kč –8 %
Toastovač Sage BTA825BSS
Momentálně nedostupné
3 290 Kč

Toastovač s automatickou funkcí Lift & Look, která umožňuje automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoli během toastovacího cyklu bez nutnosti jeho přerušení.

Kód: SABTA825
Kompaktní skleněná konvice Sage
Akce Novinka
2 490 Kč –4 %
2 390 Kč

Kompaktní skleněná konvice z průzračně čistého skla o objemu 1l s technologií tlumeného otevírání víka.

Kód: SABKE395CLR
Filtr na vodu k odstranění nepříjemného zápachu
Tip
ZdarmaZdarma
4 490 Kč

Go Berkey je určen pro turistiku, kempování a cestování po celém světě. Je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli a je dodáván s jedním vodním filtrem Black Berkey.

Kód: B-GOB-1BB
58 berkey light water filter1
Akce Tip
11 380 Kč –30 %
7 990 Kč

Přenosné vodní filtry Light Berkey® poslouží v domácnosti menším a středně velkým rodinám. Díky nezávislosti na připojení k elektřině a vodovodu jsou plně využitelné také při...

Kód: B-BL4X2-BB
Víceúčelový hrnec s mnoha funkcemi
Akce Novinka
3 190 Kč –6 %
Všestranný hrnec SAGE BRC600
Momentálně nedostupné
2 990 Kč

Multifunkční hrnec Sage vám skvěle poslouží k přípravě rýže, rizota, omáček, dušených pokrmů, jídel v páře apod.

Kód: SABRC600
Výrobník zmrzliny, sorbetů, gelato a mražených jogurtů
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 8 490 Kč –6 %
7 990 Kč

Výrobník zmrzliny s kompresorem. Výrobník zmrzliny, který automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až...

Kód: SAZBCI600
Nahoru
80 položek celkem