Mlýnky na obilí, sůl a koření

Každý, kdo někdy připravoval steaky, tak ví, že nejlepší je čerstvě nadrcený nebo namletý pepř. To ovšem platí i u dalšího koření. Čerstvě namleté koření má vždy výraznější chuť i vůni. Abyste nemuseli kupovat koření pouze s mlýnky, pořiďte si domů praktický kuchyňský mlýnek. Na trhu jsou k dostání i mlýnky, které si neporadí pouze s kořením, ale bez problémů namelou i tvrdá semínka nebo zrnka obilí. Výborně si poradí i s přípravou zdravých a chutných vloček. Je na vás, zda vsadíte na jednoduchý ruční mlýnek, nebo praktický elektrický mlýnek. Velmi kvalitní mlýnky nabízí například značka Waldner Biotech. Vybrat si můžete z různých typů a modelů. Tak co říkáte, těšíte se, až si doma namelete kmín, mořskou sůl nebo pšenici? Samozřejmě je na vás, jakou hrubost zvolíte.

Mlýnek na obilí se samoostřicími kameny
Tip
ZdarmaZdarma
16 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Family od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMF
4 lady
ZdarmaZdarma
11 490 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Lady od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WML
Domácí mlýnek na obilí Waldner Biotech Mona
Novinka Tip
od 11 490 Kč

Elegantní, stylový a výkonný mlýnek na obilí MONA, který rozzáří každou kuchyni. Mlýnky Waldner Biotech jsou vyráběny výhradně z masivního dřeva (modřín, nebo borovice). Silný...

Kód: WMMM2
3 silence
ZdarmaZdarma
11 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Silence od firmy Waldner Biotech je vyrobený z bukového masivu. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMSC
2 single
ZdarmaZdarma
9 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Single od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu olše. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMSG
Mlýnek na celozrnnou mouku Waldner Biotech
ZdarmaZdarma
5 490 Kč

Ruční mlýnek Farina od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Vhodný na mletí obilí i zrn vhodných k výrobě bezlepkové mouky.

Kód: WMFR
Masivní mlýnek na obilí pro přípravu bezlepkové mouky
ZdarmaZdarma
8 990 Kč

Ruční mlýnek Toscana se zásobníkem na mouku od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Vhodný na mletí obilí i zrn vhodných k výrobě bezlepkové mouky.

Kód: WMT
7 položek celkem