Příprava nejzdravějšího domácího oleje

Tuky jsou nezbytnou součástí našeho jídelníčku. Můžeme si ovšem zvolit, jaké tuky tělu dopřejeme. Zdravější variantu samozřejmě představují panenské oleje lisované za studena. Pokud se rozhodnete připravit olej doma, je na vás, jestli dáte přednost slunečnicovým nebo konopným semínkům, nebo vyzkoušíte třeba olej z vlašských ořechů.  Možností je nespočet! A jak vyrobit kvalitní olej v domácím prostředí? S pomocí praktických lisů na olej to bude hračka. Stačí mít po ruce domácí elektrický lis na olej a příprava oleje, který skvěle chutná a nechybí mu typické aroma, může začít. Výhodou je, že nemusíte zůstat u přípravy jednodruhových olejů, ale můžete i experimentovat. Za studena lisované oleje jsou skvělé například do polévek, salátů nebo pomazánek. 

Lisování olejů za studena
Tip
ZdarmaZdarma
10 490 Kč

Ty nejzdravější oleje si nyní můžete připravit v pohodlí domova s lisem na olej Yden CI. Jistě oceníte pohodlné ovládání, snadné čištění a výbornou výtěžnost. Můžete zpracovávat...

Kód: YLOCI
Vysoce výkonný olejový lis
10 490 Kč

Vysoce výkonný lis Yoda na výrobu za studena lisovaných olejů pro domácí použití. Výtěžnost lisu se pohybuje mezi 30% až 80% v závislosti na olejnatosti použitých ořechů, semen.

Kód: YLNOZE2
2 položek celkem