Neohodnoceno

Multifunkční kuchyňský robot Ronic 4000 s velkou nádobou s kónickým dnem

Potřebujete zpracovat velmi malé množství surovin? Žádný problém. S kuchyňským robotem Ronic 4000 zpracujete 1,2 kg těsta, ale také třeba kávovou lžičku šlehačky do odpolední kávy.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: KRR4
17 900 Kč
Kategorie: Multifunkční kuchyňské roboty s výjimečnými výsledky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.7 kg
Výkon: 700 W
Otáčky/min.: 500 - 3200
Objem: mísy: 2 l (cca 1,2 kg těsta)
Počet rychlostí: 4 rychlosti + 4 pulsní klíče
Napětí: 220-240V 50/60Hz
Položka byla vyprodána…

V čem je kuchyňský robot RONIC jiný než ostatní domácí přístroje?

Profesionální asynchronní vysoce účinný motor má výkon 700 W; navíc při stálém počtu otáček a vyvíjení síly dává konstantní výsledky zpracování, což umožňuje rovnoměrný výkon po celou dobu. V motoru je dále zabudovaný systém Direct Drive (pro gastronomii velmi žádoucí), který pohání všechny násady přímo – tzn. bez přepínání hnacího soustrojí. Jejich přednost: síly vyvíjí přímo na základě výkonu motoru. Motor běží bez hnacího soustrojí klidněji a podstatně tišeji.

Konstrukce přístroje zaručuje dokonale jemné zpracování veškerých potravin. Kónické dno umožňuje dokonale jemné zpracování. Nakloněná základna je geniální a revoluční myšlenkou.

Miska a víko RONIC 40 jsou vyrobeny z hygienického a nárazuvzdorného lexanu. Tento materiál nepřenáší žádné pachy a vyrovnává se s vysokými rozdíly teplot, je odolný proti nárazům a úderům a umožňuje díky průhlednosti stálou kontrolu výsledků během zpracování.

 

Robot Ronic zajišťuje bezpečný provoz

Aby byl vysoce asynchronní výkonný motor chráněn před poškozením, je RONIC 40 vybaven termickou ochranou proti přetížení. Vyskytne-li se nepravděpodobný případ přetížení motoru, vypne ochrana proti přetížení přístroj, a zabrání tak spálení motoru, což se běžně stává u jiných kuchyňských robotů. Po fázi ochlazení (cca 15 až 30 minut) je přístroj opět provozuschopný, takže můžete znovu začít pracovat.

Pro vyloučení poranění ostrým nožem a záruku absolutně bezpečného provozu je RONIC 40 vybaven dvojitým bezpečnostním vypínačem. Jen tehdy, je-li miska správně nasazena na motorovou jednotku a uzavřena víkem, může být motor uveden do provozu. Dotýkání se nožů nebo lišt za provozu je tak vyloučeno a Vaše bezpečnost je tedy zaručena.

 

Kuchyňský robot Ronic pro dokonalé a snadné vaření a pečení

S RONIC 40 jednoduše vlastníte kuchyňský robot, který za Vás vyřídí dříve pracné a časově náročné práce snadno a během několika vteřin. Zůstane Vám více času nejen pro vlastní kreaci a prezentaci Vašich pokrmů, ale jednoduše i více času pro Vaši rodinu a pro Vás samé! A konečně můžete připravovat i pokrmy, které jste chtěli vždycky vyzkoušet, ale které byly časově náročné a pracné! Uvidíte, že se Váš robot RONIC 40 stane nejen denně používaným zařízením ve Vaší kuchyni, ale i stálou součástí ve Vašem životě.

 

Kynuté těsto do 30 vteřin

Příprava jednoho druhu těsta v průměru obnáší 5 – 15 min. tvrdé, namáhavé práce. Je přece nutné těsto dokonale promísit a zapracovat vzduch, aby nám dobře vykynulo a bylo pěkně načechrané a lehké. Avšak pracovní nádoba Ronicu má kónické dno a je nakloněná mimo osu. V praxi to znamená, že jakákoliv surovina se v Ronicu pohybuje dvěma směry. Kolem osy a také kolmo po stěně pracovní mísy na horu a po ose dolů. Tím je dosaženo přesně toho co potřebujete pro dokonalé vypracování jakéhokoliv těsta. Těsto, které Vám ručně trvalo 15 min, zvládne RONIC za 30 sekund a bez námahy.

 

Vhodný i pro malé množství čehokoliv…

Pro roboty většinou není problém zpracovat větší množství suroviny, ale mnoho z nich si neporadí s množstvím malým. Surovina se dostane pod nůž a ten se točí nad ní, ale nezpracovává ji. RONIC je schopný zvládnout i miniaturní množství díky nakloněné míse a speciálnímu tvaru nože. Např. snítku zelené petržele, kousek rohlíku na strouhanku, 10 dg masa na karbanátek, těsto na jeden knedlík atd.

 

Strouhanka snadno a rychle díky rotačnímu noži

V Ronicu při výrobě strouhanky nepoužíváme struhadlo, ale rotační nůž. Tímto způsobem můžeme zpracovat nejenom tvrdé, ale také čerstvé, voňavé a měkké pečivo, např. čerstvé rohlíky. Strouhanka z čerstvých rohlíků či housky nesaje tuk. To je velmi důležité pro naše zdraví. Pokud si vyrobíme strouhanku z měkkého rohlíku, je pro naše zažívání zdravější i oblíbený řízeček. Rovněž si sami určíme, jaká hrubost nám nejlépe vyhovuje. Strouhanku si vyrobíme jemnou jako práškový cukr a nebo naopak hrubou. Záleží jen na našem rozhodnutí. U Ronicu zpracujeme rohlíky naprosto beze zbytku.

 

Výkonný a přitom tichý, to je RONIC 4000

 • výkonný a tichý elektromotor,
 • 220-240V, 50/60Hz,
 • 700W,
 • 4 rychlosti + 4 pulsní klíče
 •    1 rychlost -   500 ot./min.
 •    2 rychlost - 1200 ot./min.
 •    3 rychlost - 2000 ot./min.
 •    4 rychlost - 3200 ot./min.
 • automatická regulace otáček - kontrola rychlosti je řízená mikroprocesorem,
 • senzorové velké tlačítka,
 • velká mísa o objemu 2 l (cca 1,2 kg těsta),
 • multifunkční hraněný nůž (patent Ronicu),
 • kotouč na hranolky,
 • kotouč na šlehání sněhu z vaj. bílků,
 • kotouč na strouhání jemný + krouhací nůž,
 • kotouč na strouhání hrubý + krouhací nůž na bramborové lupínky,
 • lis na citrusy.

Tato kategorie obsahuje produkty značky Ronic a zahrnuje např. i multifunkční kuchyňský robot. Zpracujete s ním i velmi malé množství surovin, např. kávovou lžičku šlehačky do kávy. Díky vysoce účinnému motoru s rovnoměrným výkonem zpracujete až 1,2 kg těsta. Je odolný proti nárazům a úderům a vyrovnává se s vysokými rozdíly teplot.

 

Zde najdete kuchyňské roboty dalších značek:

- kuchyňské roboty