Neohodnoceno

Nádobí Scoville Neverstick1 s nepřilnavým povrchem - 5 dílná sada (1026)

Nádobí s dokonalým nepřilnavým povrchem zn. Scoville Neverstick1 vyniká precizním zpracováním,  odolností a rezistencí proti přichytávání potravin, zdravotní nezávadností (neobsahuje PFOA) a krásným designem. Díky nerezové základně nádobí můžete použít na všech typech vařičů, včetně indukce. Vhodné i do myčky nádobí.

Skladem (> 5 ks)
Kód: IMSN15S
2 790 Kč
Kategorie: Nádobí s nepřilnavým povrchem pro zdravější vaření
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Nepřilnavé nádobí značky Scoville Neverstick1 představuje nejnovější technologie a revoluční inovace na poli nepřilnavého nádobí. Řada nádobí Scoville, která je vyrobena z tvrzeného hliníku, je speciálně navržena tak, aby vám usnadnila život. Exkluzivní nepřilnavý povrch vydrží mnohem déle než ostatní  povrchy, využívá 5x silnější technologii a díky tomu můžete vařit zdravě s minimem oleje nebo ostatních tuků.

Tato základní sada 5 ks nádobí Scoville je ideální, pokud právě zařizujete novou kuchyni. Nádobí Scoville se stane vaším každodenním pomocníkem. 

Set obsahuje 3 rendlíky o průměrech 16 cm, 18 cm a 20 cm (dva největší jsou s poklicí), pánev s průměrem 26 cm a pánev wok 28 cm. Pánve a rendlíky lze mýt v myčce nádobí a nejsou vhodné do trouby.