Neohodnoceno

Nerezová rychlovarná konvice Sage BSS700

Kvalitní varná konvice Sage BSS700 je vyrobena z matného nerezu a víko z průhledného plastu. Tato rychlovarná konvice je vybavena účinným zpomalovačem otevírání víčka a zvukovým signálem.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SABSS700
Značka: Sage
2 190 Kč –5 % 2 090 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 2 kg
Rozměry: 22,9 x 15,3 x 22,3 cm
Kapacita nádoby: 1,7 l vody
Příkon: 2 200 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Otočná základna: o 360 °
Vodoznak: ano
Položka byla vyprodána…
Stylová varná konvice z nerezu
Akce Novinka
2 190 Kč –5 %

Precizně vyrobená varná konvice Sage BSS700 je z matného nerezu a víko z průhledného plastu. Rychlovarná konvice je vybavena účinným zpomalovačem otevírání víčka, které se otevírá zmáčknutím tlačítka na vrchu ergonomického držadla. Na dosažení varu vody upozorňuje zvukový signál (jemné cinknutí). U varné konvice  nechybí žádné bezpečnostní prvky, ani vyjímatelný filtr.

Hledáte-li něco více, než jen konvici pro vaření vody, je Sage BSS700 tím pravým řešením. Díky stylovému designu a novým technologickým funkcím se hodí jak pro chvíle pohody, tak i pro plně vytížený životní styl. Její označení v minolosti bylo Catler KE4012.

Kapacita 1,7 l2200 W výkonu si rychle poradí se zajištěním většího množství horké vody. Otočná základna o 360°  k varné konvici Sage je vyrobena z nerezu.

Konvice je opatřena oboustranným vodoznakem.

 

Vyjímatelný filtr


Varná konvice Sage BSS700 je vybavena vyjímatelným filtrem, který slouží k zachytávání usazenin. Pro odstranění usazenin z filtru stačí filtr vyjmout a vyčistit pod proudem teplé tekoucí vody pomocí kuchyňského kartáčku. Po vyčištění se filtr jednoduše zasune zpět do držáku u nálevky rychlovarné konvice.

 

Bezpečnostní ochrana


Rychlovarná konvice Sage BSS700 je vybavena bezpečnostním zařízením, které ji chrání proti poškození přehřátím a používáním s nedostatečným množstvím vody nebo bez vody. Zapnete-li omylem konvici s nedostatečným množstvím vody nebo bez vody, po dosažení určité teploty bezpečnostní zařízení automaticky přeruší el. obvod a konvici vypne.

 

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.