Neohodnoceno

Nerezový kontaktní a BBQ gril Sage BGR820 2 v 1

Nerezový kontaktní a BBQ gril 2 v 1 je vybaven el. ovladačem teploty, funkcí nastavení výšky horní a sklonu spodní desky. Kontaktní gril Sage BGR820 lze použít i jako otevřený, kdy získáme 2 grilovací desky.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SABGR820
Značka: Sage
8 490 Kč –6 % 7 990 Kč
Kategorie: Gril na přípravu zdravých potravin bez tuku
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 9.3 kg
Rozměry: 43 x 38 x 18 cm
Příkon: 2 400 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Hmotnost: 8,76 kg
Materiál: slitina ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměr grilovacích desek: (šxv): 34 x 26 cm
Nastavitelný termostat: 160°C - 230 °C
Položka byla vyprodána…
Kontaktní i otevřený gril Sage
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 8 490 Kč –6 %

Grilované speciality v pohodlí vašeho domova

Kontaktní gril Sage BGR820 dokáže připravit zdravé a lahodné pokrmy během chvilky, a to bez přidání jediné kapky tuku! Ugrilujte si křupavou zeleninu, pstruha, šťavnatý steak. Vhodná jsou masa:

Hovězí - roštěná, zadní, vysoký roštěnec, řízek
Skopové -steaky z jehněčí kýty, řízek, panenka, plátky nebo kostky
Vepřové - roštěnec, žebírka, steak z kýty, řízky, kostky

Můžete použít také tužší maso jako hovězí plec, steak z horního šálu nebo skopovou krkovičku.


Kontaktní gril Sage BGR820 se senzorem Element IQ TM

Velkou předností grilu Sage BGR820 je Senzor Element IQ TM, který detekuje pokles teploty a vyrovnává je zvýšením toku tepla v dané oblasti. 

Kontaktní gril Sage BGR820 nastavitelný sklon spodní grilovací desky. Větší sklon spodní desky je zejména vhodný pro odvádění vypečeného tuku do vyjímatelné odkapávací misky v případě, že je gril používán zavřený. Spodní grilovací deska je plochá.

Horní grilovací deska je žebrovaná. Je možné ji zajistit v určité výšce nad spodní deskou. Díky této funkci lze použít kontaktní gril Sage BGR820 také ke grilování křehkých potravin jako např. ryb nebo pečiva na hamburgery, aniž by na ně byla horní deska přitisknuta.

Poloha desky srovnaná do roviny je vhodná pro grilování párků, klobás, přípravu palačinek, sázených vajec apod., kdy je nutné, aby deska byla v rovině a potraviny z desky nesklouzávaly. Pokud chcete používat kontaktní gril otevřený, musí být spodní deska v rovné poloze.

Kontaktní gril Sage BGR820 lze velmi snadno přeměnit na otevřený BBQ gril. Získáte tak dvě grilovací desky, jednu žebrovanou, druhou plochou.

Obě grilovací desky mají zapuštěné topné těleso a jsou vyjímatelné, což umožňuje jejich vzájemnou záměnu (pro snadné vyjmutí slouží speciální tlačítko).

Grilovací desky lze mýt v myčce na nádobí. Obě grilovací desky mají nepřilnavou povrchovou úpravu Quantanium, která je velmi odolná a umožňuje používat i kovové kuchyňské nástroje (vyjma ostrých kovových předmětů).

 

Čas grilování i teplotu si můžete zvolit sami

Kontaktní gril Sage BGR820 je vybavený variabilním ovládáním teploty (160-230 °C), které umožňuje přípravu různých druhů pokrmů. Stačí zvolit teplotu vhodnou pro vámi zvolený pokrm.

Gril je také vybaven 30 minutovým časovačem, který umožňuje monitorovat během předehřívání nebo grilování uplynulý čas. Po uplynutí nastaveného času se ozve zvukový signál (cinknutí).

Gril má podsvícený LCD displej, který zobrazuje nastavenou teplotu, režimy LOW, PANINI či SEAR a nastavenou dobu časovače.

 

Přečtěte si také:

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.