Neohodnoceno

Nerezový kontaktní gril Sage 800GR s ovladačem teploty

Nerezový kontaktní gril Sage 800GR je vybaven el. ovladačem teploty, funkcí nastavení výšky horní a sklonu spodní desky. Kontaktní gril Sage 800GR lze použít i jako otevřený, kdy získáme 2 grilovací desky.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SA800GR
Značka: Sage
7 390 Kč –5 % 6 990 Kč
Kategorie: Gril na přípravu zdravých potravin bez tuku
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 9.7 kg
Rozměry: (šxvxh): 50.6 x 38.1 x 15.9 cm
Příkon: 2 400 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: kvalitnější ušlechtilé kovy a nerezová ocel
Nastavitelný termostat: 180°C - 220°C
Položka byla vyprodána…
Nastavitelný kontaktní a BBQ gril Sage
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 7 390 Kč –5 %

Kontaktní gril Sage 800GR dokáže připravit zdravé a lahodné pokrmy během chvilky, a to bez přidání jediné kapky tuku! Ugrilujte si křupavou zeleninu, pstruha, šťavnatý steak. Vhodná jsou masa:

Hovězí - roštěná, zadní, vysoký roštěnec, řízek
Skopové -steaky z jehněčí kýty, řízek, panenka, plátky nebo kostky
Vepřové - roštěnec, žebírka, steak z kýty, řízky, kostky

Můžete použít také tužší maso jako hovězí plec, steak z horního šálu nebo skopovou krkovičku.


Kontaktní gril Sage 800GR pro grilované speciality v pohodlí vašeho domova

Kontaktní gril Sage 800GR nastavitelný sklon spodní grilovací desky. Větší sklon spodní desky je zejména vhodný pro odvádění vypečeného tuku do vyjímatelné odkapávací misky v případě, že je gril používán zavřený. Spodní grilovací deska je plochá.

Horní grilovací deska je žebrovaná. Je možné ji zajistit v určité výšce nad spodní deskou. Díky této funkci lze použít kontaktní gril Sage 800GR také ke grilování křehkých potravin jako např. ryb nebo pečiva na hamburgery, aniž by na ně byla horní deska přitisknuta.

Poloha desky srovnaná do roviny je vhodná pro grilování párků, klobás, přípravu palačinek, sázených vajec apod., kdy je nutné, aby deska byla v rovině a potraviny z desky nesklouzávaly. Pokud chcete používat kontaktní gril otevřený, musí být spodní deska v rovné poloze.

Kontaktní gril Sage 800GR lze velmi snadno přeměnit na otevřený BBQ gril. Získáte tak dvě grilovací desky, jednu žebrovanou, druhou plochou.

Obě grilovací desky mají zapuštěné topné těleso a jsou vyjímatelné, což umožňuje jejich vzájemnou záměnu (pro snadné vyjmutí slouží speciální tlačítko).

Grilovací desky lze mýt v myčce na nádobí. Obě grilovací desky mají nepřilnavou povrchovou úpravu Quantanium, která je velmi odolná a umožňuje používat i kovové kuchyňské nástroje (vyjma ostrých kovových předmětů).

 

Čas grilování i teplotu si můžete zvolit sami

Kontaktní gril Sage 800GR je vybavený variabilním ovládáním teploty, které umožňuje přípravu různých druhů pokrmů. Stačí zvolit teplotu vhodnou pro vámi zvolený pokrm. Nastavení ovladače do polohy „Sear“ je vhodné pro grilování masa a jiných potravin. Nastavení ovladače do polohy „Sandwich“ je vhodné pro zapékání sendvičů.

Gril je také vybaven 15 minutovým časovačem, který umožňuje monitorovat během předehřívání nebo grilování uplynulý čas. Po uplynutí nastaveného času se ozve zvukový signál (cinknutí).

 

Přečtěte si také:

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.