Neohodnoceno

Nerezový toaster Sage BTA720BSS k přípravě křupavých toastů

Připravte si každý den křupavé toasty nebo silnější chléb díky velmi kvalitnímu a bytelnému nerezovému provedení našeho toasteru Sage BTA720.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: SABTA720
Značka: Sage
2 190 Kč –9 % 1 990 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3.7 kg
Rozměry: (š x h x v): 27 x 18x 22 cm
Příkon: 1000 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: broušená nerezová ocel
Položka byla vyprodána…
Nerezový opékač topinek
Akce Novinka
2 190 Kč –9 %

Díky velmi kvalitnímu a bytelnému nerezovému provedení toasteru Sage BTA720 si můžete připravit křupavé toasty nebo také silnější chléb na každodenní snídani. Pomocí unikátní funkce automatického usazení pečiva budou vždy vaše toasty kvalitně a pečlivě připravené. Snídaně ve společnosti toasteru Sage BTA720 se stává skvělým startem do nového dne.

Funkce tlačítko „a Bit More“ umožní opečení toustů do křupava. LED podsvícené diody informují o průběhu opékání. Díky funkci „frozen“ je rozpečení zmrazeného pečiva do křupava jednoduchým úkonem.

 

Funkce toastovače:

Topinkovač Sage nabízí zejména pět různých stupňů opečení toastů, rozmrazovací funkci, dále funkce „Crumpet“, „Lift&Look“, která umožňuje v průběhu opékání pečivo zdvihnout a zkontrolovat stupeň jeho opečení bez nutnosti přerušení provozu nebo funkci „a Bit More“, jež o 30s prodlouží opékací proces pro ještě vyšší křupavost. Toaster je vybaven také tlačítkem Cancel pro okamžité přerušení.

Mezi jeho výhody patří také extra velké opékací otvory pro větší krajíce chleba a LED diody pro sledování průběhu opékání.

 

Příslušenství:

  • vyjímatelná miska na drobky

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.