Neohodnoceno

Odstředivý odšťavňovač Sage BJE510 s nastavitelnou rychlostí

Nerezový odstředivý odšťavňovač Sage BJE510 s elektronickým ovladačem rychlosti a s LCD displejem. Pro různé druhy ovoce a zeleniny lze nastavit až 5 různých rychlostí otáček.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SABJE510
Značka: Sage
5 990 Kč –8 % 5 490 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 7.6 kg
Rozměry: (vxšxh): 43x19x27 cm
Otáčky/min.: 5 nastavení rychlosti 1 – 6500, 2 – 8000, 3 – 9800, 4 – 11000, 5 – 13000
Způsob odšťavňování: odstředivý
Barva: nerezová ocel
Příkon: 1200 W
Prodloužená záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…
Odstředivý odšťavňovač Sage BJE510 s nastavitelnou rychlostí
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 5 990 Kč –8 %
Odšťavňovač Sage BJE510 je chytrý a stylový design z broušené nerezové oceli. Velmi široký plnicí otvor o průměru 84 mm je o 25 % umožňuje snadné, rychlé a bezpečné vložení ovoce nebo zeleniny bez pracného krájení.
 
Elektronickým ovladačem rychlosti s LCD displejem snadno nastavíte optimální program, který je schopen i z toho nejtvrdšího ovoce a zeleniny vytěžit až 95 % výživných látek ve formě čerstvé šťávy. Odšťavňovač Sage BJE510 dokáže najednou zpracovat až 20 kg surovin. Pro maximální výtěžnost je mikrosíto vyrobeno z nerezové oceli s ostřím zpěvněným titanem. Výtěžnost: z 1 kg mrkve - 720 ml šťávy, z 1 kg jablek - 800 ml šťávy.

Pro různé druhy ovoce a zeleniny lze nastavit až 5 různých rychlostí otáček.

Odšťavňovač Sage BJE510 je vhodný na hrušky, jablka, mrkev, citrusové plody. Nedoporučujeme pro listovou zeleninu, bylinky, větší množství bobulovin.

Do odšťavňovače používejte vždy čerstvé ovoce a zeleninu. Pokud chcete použít ovoce s pevnou nebo nepoživatelnou slupkou, např. mango, guava, melouny nebo ananas, před odšťavňováním je vždy oloupejte. Veškeré ovoce s velkými, tvrdými semeny nebo peckami, např. nektarinky, broskve, manga, meruňky, švestky a třešně, musíte před odšťavňováním vypeckovat. Aby nedošlo ke zhnědnutí jablečné šťávy, můžete do ní přidat trochu citronové šťávy.
 

Příslušenství:

  • 1,2l nádoba na šťávu s praktickým oddělovačem pěny,
  • zásobník na dužinu,
  • čisticí kartáček,
  • speciálně tvarovaná hubice zabraňující rozstřikování šťávy.
Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí.

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.