Neohodnoceno

Pákový lis na citrusové plody Sage 800CP z nerezové oceli

Lis na citrusové plody Sage 800CP je elegantní pákový lis na ovoce z leštěného nerezu. Výkonný motor s velmi tichým chodem vždy zajistí maximální výtěžnost.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SA800CP
Značka: Sage
6 790 Kč –4 % 6 490 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 5.3 kg
Rozměry: (v x š x h): 45 x 25 x 20 cm
Způsob odšťavňování: rotační kužel univerzální velikosti
Příkon: 110 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: slitina ušlechtilých kovů a nerezová ocel
Položka byla vyprodána…
Pákový lis na citrusové plody Sage 800CP z nerezové oceli
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 6 790 Kč –4 %

Lis na citrusové plody Sage 800CP bravurně zvládá všechny druhy citrusových plodů. Rotační kužel velmi chytře vymyšleného tvaru naprosto perfektně vylisuje malou mandarinku či limetu stejně jako grapefruit jakékoliv velikosti. Lisování je natolik účinné, že z citrusových plodů zůstávají jen kvalitně „vystrouhané“ slupky.

Rozkrojený citrusový plod se na kuželu lisuje pomocí přítlačného ramene. Rameno je vlastně nejlepším prvkem tohoto lisu. Díky patentovanému sklopnému mechanizmu tlačí rozkrojený plod skutečně kolmo na kužel, zároveň funguje jako spínač motoru a současně umožňuje obsluze práci „s čistýma rukama“.

 

Jak lis na citrusové plody Sage 800CP funguje?

Přistroj je vybaven dvěma separačními síty (podélné otvory a děrované), které efektivně oddělí vlákninu od šťávy. Výsledkem je lahodný fresh juice bez nepříjemných kousků. Lis na citrusové plody Sage 800CP je vybaven dostatečně silným motorem a chráněn pojistkou proti přetížení.

Díky skloněné sběrné míse nezůstává v lisu žádný zbytek šťávy ladem. O čistotu kolem lisu se stará také „uzamykatelný“ zobáček výtokového otvoru, který jediným pohybem zamezí odkapávání džusu například při výměně sklenic.

Čištění se velmi snadno řeší pouhým opláchnutím dílů pod tekoucí vodou.

K lisování používejte vždy čerstvé ovoce. Z ovoce skladovaného při pokojové teplotě získáte více šťávy.

 

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.