Neohodnoceno

Parní hrnec Sage SFS800

Nerezový parní hrnec Sage SFS800 dokáže díky silnému výkonu velmi rychle připravit vaše oblíbené pokrmy. Samostatné nádoby dovolují vaření dvou různých pokrmů s rozdílnými chutěmi zároveň.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SASFS800
Značka: Sage
6 290 Kč –5 % 5 990 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 5.5 kg
Rozměry: (š x h x v): 50 x 23 x 25 cm
Příkon: 2200 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: kartáčovaná ocel
Položka byla vyprodána…
Parní hrnec Sage SFS800
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 6 290 Kč –5 %

Vaření v páře má velké výhody, zejména si vařené pokrmy udržují veškeré důležité živiny a pokrmy také neztrácejí svoji specifickou chuť a vůni.

Parní hrnec Sage SFS800 dokáže díky silnému výkonu velmi rychle připravit vaše oblíbené pokrmy. Extra velký hrnec (40cm) umožňuje připravit např. na celou rybu! Samostatné nádoby z nerezu dovolují vaření dvou různých pokrmů s rozdílnými chutěmi zároveň. Tlačítko SPLIT ZONE totiž rozdělí vnitřní prostor na 2 nezávislé zóny, kde každá má nezávislé nastavení a dobu vaření. Navíc díky synchronizační funkci (tlačítko SYNC FINISH), ukončíte proces vaření ve stejný okamžik.

 

Další důležité funkce parního hrnce Sage SFS800

Díky funkci RAPID Start se po stisknutí tlačítka START/PAUSE hrnec nahřeje do 30 s. Tlačítkem STEAM se ovládá nastavení síly vaření v páře. Parní hrnec Sage SFS800 má 5 stupňů nastavení páry.

Doba vaření se nastavuje v minutách a zobrazuje se společně s dalšími potřebnými údaji na modře podsvíceném LCD displeji. Funkce KEEP WARM umožňuje udržení teploty pokrmů až 45min.

 

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.