Neohodnoceno

Sada 3 nožů Samura SUPER 5

Sada profesionálních nožů Super 5 - tři nože z damaškové oceli, které lze použít pro téměř všechny typy kuchyňských prací. Baleno v dárkovém balení s látkovým pouzdrem v japonském stylu.

Skladem (4 ks)
Kód: SNSPS3N
Značka: Samura
7 699 Kč
Kategorie: Kuchyňské vybavení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.615 kg
Hmotnost: 615 g
Materiál čepele: Damašková ocel 5 vrstev
Materiál rukojeti: Mikarta
Záruka: 2 roky
Mytí: nelze mýt v myčce
Název kolekce: SUPER 5
Typ nože: univerzální
Délka čepele: 0
Celková délka: 38 cm
Značka materiálu čepele: AUS-8
Tvrdost: 60 HRC
Povrch čepele: nepotažená
Barva rukojeti: Černo/stříbrná
Kvalitní nože Samura z japonskéa švédské oceli
Novinka

Nože Samura představují symbiózu japonské nožířské tradice a evropské spolehlivosti

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů. Pro rukojeť používáme nejlepší moderní materiály: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity.

 

Sada profesionálních nožů Super 5 - tři nože z damaškové oceli, které lze použít pro téměř všechny typy kuchyňských prací. Abychom dosáhli maximální pevnosti, byly tyto nože vyrobeny starou metodou manuálního kování oceli a naostřeny vodním brusným kamenem o hrubosti zrna 5000. Čepel nožů je vytvořena ze základní vrstvy z oceli VG-10 a damaškové oceli. Baleno v dárkovém balení s látkovým pouzdrem v japonském stylu.

 

Celková délka:    38 cm
Hmotnost:           615 ​g

 

Účel a důležitost broušení a leštění nožů

Kvalita a přísné dodržování obráběcích technik nám poskytuje odpověď na otázku, proč jsou některé nože lepší, pokud porovnáváme jejich řeznou kapacitu a zachování ostrosti. Vlastnosti kvalitního kuchyňského nože značně závisí na stupni jeho konečného broušení a leštění v poslední fázi výroby. Tímto procesem je ovlivněna nejen schopnost nože udržet ostrost po delší dobu, ale také samotný výkon - maximální výsledky s minimálním úsilím. Navíc také odráží krásu a dokonalost vzhledu nože a poskytuje dodatečnou ochranu proti korozi.

 

 

 

Tato kategorie obsahuje sady japonských nožů z nejlepší damaškové či japonské a švédské oceli. Jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů a disponují fantastickým řezným výkonem. Jejich rukojeť je vyrobena z nejmodernějších materiálů. Tyto sady obsahují nůž na ovoce, univerzální a šéfkuchařský nůž.