Neohodnoceno

Samura BAMBOO Sada 3 japonských nožů

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem.

Skladem (1 ks)
Kód: SNBS3N
Značka: Samura
1 499 Kč
Kategorie: Kuchyňské vybavení
Záruka: 2 roky
Materiál čepele: nerezová ocel
Materiál rukojeti: nerezová ocel
Záruka: 2 roky
Mytí: lze mýt v myčce
Název kolekce: BAMBOO
Typ nože: univerzální nůž
Značka materiálu čepele: AUS-8
Tvrdost: 58 HRC
Povrch čepele: nepotažená
Barva rukojeti: chrome

Japonské nože Samura jsou dokonalým spojením legendárních tradic minulosti a špičkových technologií budoucnosti. V sadě nožů Samura BAMBOO naleznete nejvíce používané kuchyňské nože: nůž na ovoce a zeleninu, univerzální nůž a šéfkuchařský nůž.

Nože značky Samura jsou vyrobeny z nejlepší japonské a švédské oceli, kalené na 58 - 61 HRC. Čepele mají japonský tvar a jemné  zúžení ze špičky, díky čemuž disponují fantastickým řezným výkonem. Nože Samura jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů. To je více než u japonských nožů, ale méně než u evropských nožů.

Rukojeť nožů Samura je vyrobena z nejlepších moderních materiálů: Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, Kraton a kompozity.

 

Samura BAMBOO Sada 3 nožů obsahuje:

Samura BAMBOO Nůž na ovoce a zeleninu
Celková délka: 20 cm
Délka čepele: 8 cm
Hmotnost: 51 ​g

Samura BAMBOO Univerzální nůž
Celková délka: 34 cm
Délka čepele: 15 cm
Hmotnost: 67 ​g

Samura BAMBOO Šéfkuchařský nůž
Celková délka: 32 cm
Délka čepele: 20 cm
Hmotnost: 113 ​g

 

Schopnost nožů Samura udržet ostrost

Vlastnosti kvalitního kuchyňského nože značně závisí na stupni jeho konečného broušení a leštění v poslední fázi výroby. Tímto procesem je ovlivněna nejen schopnost nože udržet ostrost po delší dobu, ale také samotný výkon - maximální výsledky s minimálním úsilím. Výroba a broušení nožů značky Samura zajišťuje jejich vysokou kvalitu. Na nože Samura se můžete opravdu spolehnout.

 

 

 

Tato kategorie obsahuje sady japonských nožů z nejlepší damaškové či japonské a švédské oceli. Jsou naostřeny v úhlu 17 stupňů a disponují fantastickým řezným výkonem. Jejich rukojeť je vyrobena z nejmodernějších materiálů. Tyto sady obsahují nůž na ovoce, univerzální a šéfkuchařský nůž.