Neohodnoceno

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Omega 8004 (8224)

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Omega 8004 má větší plnící otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Patentované dvoufázové síto zaručuje maximální výtěžnost odšťavňovače.

Skladem u dodavatele
Kód: OOB
Značka: Omega
9 215 Kč
Kategorie: Odšťavňovače a lisy
Záruka: 5r/3r
Hmotnost: 6.9 kg
Rozměry: (Š x H x V): 20 x 40 x 32 cm
Otáčky/min.: 70
Způsob odšťavňování: šnekový
Barva: bílá
Příkon: 200 W
Prodloužená záruka: 5/3 (motor/díly)
Hmotnost: 6,4 kg
Šetrné odšťavnění ovoce i zeleniny
ZdarmaZdarma

Odšťavňovač Omega  8004 využívá patentované dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. V první fázi jsou suroviny na hrubo vylisovány a šťáva odtéká přes hrubé síto do sběrné nádoby. Zbylá drť je dále posouvána hlavním dílem směrem k jemnému sítu, kde dochází k druhotnému odšťavňení suroviny. Celý tento systém je propojen, takže šťáva nakonec odtéká jedním otvorem.

Jedinečná pěchovací zátka s těsnícím kroužkem se chová jako píst a při každém stlačení je odšťavňovač "profouknut", takže nedochází k jeho ucpávání. Stlačované suroviny nemohou vyběhnout zpět do násypky jako se tomu stává při přehlcení u ostatních odšťavňovačů.

 

Od šťáv po zmrzliny a dětské přesnídávky

S odšťavňovačem Omega  8004 je možné zpracovávat téměř vše - běžné ovoce a zeleninu, ale například i obilné trávy nebo problematické bobuloviny (rybíz, angrešt..), naťovou zeleninu, atd.. Kromě toho je možné využít tento přístroj k přípravě několika druhů těstovin, výrobě ořechového másla nebo pomocí homogenizačního pouzdra vyrábět dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbety a jiné zdravé pokrmy, které si brzy oblíbíte nejen vy, ale i vaše děti.

Odšťavňovač je vhodný na jablka*, celer, citrusové plody, jahody, listovou zeleninu, bobuloviny...

*Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).
 

Šetrné zpracování surovin v odšťavňovači Omega  8004

Motor odšťavňovače má pouhých 70 otáček za minutu. Tento šetrný nízkootáčkový způsob zpracování surovin zaručuje, že téměř nedochází ke ztrátám vitamínů a snížení trvanlivosti šťávy. Velký plnící otvor umožní vkládat i větší kousky surovin. Volitelné hrubé síto je určené na odšťavňování měkkého ovoce a zeleniny. Odšťavňovač je vyrobený z nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.

 

 VIDEO: Test šnekového odšťavňovače Omega 8004
 

 

Značka Omega nabízí zejména odšťavňovače. Najdete u nás dvoufázové odšťavňovače s velkým plnicím otvorem, které jsou vhodné také na bobuloviny, i šnekový odšťavňovač ve tvaru krychle, který je horizontální a má patentované síto pro maximální výtěžnost. Využijete jej na všechny možné druhy ovoce a listové i kořenové zeleniny. Pomocí homogenizačního pouzdra  a nástavců si snadno připravíte také ořechová másla, zmrzlinu i domácí těstoviny.