Neohodnoceno

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 má větší plnící otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Patentované dvoufázové síto zaručuje maximální výtěžnost odšťavňovače.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: OSOB2 OSOC2 OSOCH Zvolte variantu
10 960 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 10r/5r
Rozměry: (Š x H x V): 18 x 42 x 32 cm
Otáčky/min.: 70
Způsob odšťavňování: šnekový
Barva: chrom
Příkon: 150 W
hmotnost: 5,7 kg
prodloužená záruka: 10/5 (motor/díly)

Dvoufázový šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega využívá patentované dvoufázové síto, které zaručuje maximální výtěžnost. V první fázi jsou suroviny na hrubo vylisovány a šťáva odtéká přes hrubé síto do sběrné nádoby. Zbylá drť je dále posouvána hlavním dílem směrem k jemnému sítu, kde dochází k druhotnému odšťavnění suroviny. Celý tento systém je propojen, takže šťáva nakonec odtéká jedním otvorem.

Jedinečná pěchovací zátka s těsnícím kroužkem se chová jako píst a při každém stlačení je odšťavňovač "profouknut", takže nedochází k jeho ucpávání. Stlačované suroviny nemohou vyběhnout zpět do násypky jako se tomu stává při přehlcení u ostatních odšťavňovačů.

 

Od šťáv po zmrzliny a dětské přesnídávky

Se Sana Juicer EUJ-707 by Omega je možné zpracovávat téměř vše - běžné ovoce a zeleninu, ale například i obilné trávy nebo problematické bobuloviny (rybíz, angrešt..), naťovou zeleninu, atd.. Kromě toho je možné využít tento přístroj k přípravě několika druhů těstovin, výrobě ořechového másla nebo pomocí homogenizačního pouzdra vyrábět dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbety a jiné zdravé pokrmy, které si brzy oblíbíte nejen vy, ale i vaše děti.

Odšťavňovač je vhodný na jablka*, celer, citrusové plody, jahody, listovou zeleninu, bobuloviny...

*Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).
 
 

Šetrné zpracování surovin v odšťavňovači Sana Juicer EUJ-707 by Omega

Motor odšťavňovače má pouhých 70 otáček za minutu. Tento šetrný nízkootáčkový způsob zpracování surovin zaručuje, že téměř nedochází ke ztrátám vitamínů a snížení trvanlivosti šťávy. Velký plnící otvor umožní vkládat i větší kousky surovin. Volitelné hrubé síto je určené na odšťavňování měkkého ovoce a zeleniny. Odšťavňovač je vyrobený z nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.

 

Balení obsahuje:

  • jemné síto
  • volitelné hrubé síto
  • homogenizační pozdro
  • nástavec na těstoviny
  • skleněná nádoba na šťávu
  • nerezová nádoba na drť
  • cedník šťávy
  • pěchvoací zátka s těsněním
  • kartáč na čištění
  • český a anglický návod 

V této kategorii najdete zejména šnekové odšťavňovače Sana Juicer. Zahrnuje např. dvoufázový odšťavňovač EUJ-707 a vertikální odšťavňovač EUJ-828. Dvoufázový odšťavňovač má větší plnicí otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Díky vertikálnímu odšťavňovači EUJ-828 zpracujete kromě ovoce a zeleniny také rostlinná mléka, sorbet i domácí zmrzlinu.

 

Odšťavňovače různých typů a značek najdete např. zde: výkonné odšťavňovače.