Neohodnoceno

Šnekový odšťavňovač Champion Juicer 2000+ z nerezové oceli

Kvalitní odšťavňovač Champion Juicer 2000+ na ovoce a zeleninu, který je vyroben ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli. Díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: OCHB OCHC2 Zvolte variantu
Značka: Champion
13 990 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 2 roky
Rozměry: (Š x H x V): 19 x 42 x 29 cm
Váha: 9,5 kg
Otáčky/min.: 1425
Způsob odšťavňování: lisování (rotační nůž)
Barva: bílá
Záruka: 2 roky
Příkon: 420 W
Odšťavňovač Champion Juicer 2000+ je světově proslulý, výkonný a robustní odšťavňovač, který rychle a pohodlně zpracovává běžné ovoce a zeleninu a díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.
 
Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin. Silný motor pohání rotační nůž na hřídeli zakončený tlakovou spirálou rychlostí 1425 otáček za minutu. Zvyšováním tlaku v hlavním dílu odšťavňovací komory proniká šťáva nerezovým sítem a současně jsou jemně rozemleté vylisované zbytky neustále vytlačovány přední komorou ven. Díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná.
 
Champion Juicer 2000+ se nejlépe hodí na tvrdou zeleninu a ovoce. Je vhodný na hrušky, jablka*, ananas, mrkev, ředkev...
 
Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).
 
 

Champion Juicer 2000+ je více než pouhý odšťavňovač

Pomocí záslepky, která je součástí výbavy, dokáže Champion vyrobit ořechová másla, kaše, povidla, zmrzlinu, omáčky, krémy nebo ledovou tříšť. Přístroj lze využít i jako struhadlo, takže mrkvový salát nebo brambory na "bramborák" jsou připraveny během chvilky.
 
 
Všechny části šnekového odšťavňovače Champion jsou vyrobeny ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli, neovlivňující potraviny.

Odšťavňovač Champion Juicer 2000+ nepoužívejte na listovou zeleninu, byliny, větší množství bobulovin...

 


VIDEO: Test šnekového odšťavňovače Champion Juicer

 

Přečtěte si také:

Představujeme vám značku vysoké kvality Champion. V této kategorii najdete např. světově proslulý odšťavňovač Champion Juicer 2000+. Jeho předností jsou mimo jiné vyšší otáčky, díky kterým dokáže drtit i led. Snadno a rychle zpracuje běžné ovoce a zeleninu.Výborně se hodí na zpracování zejména tvrdé zeleniny a ovoce. Jeho velký plnicí otvor usnadňuje vkládání surovin. Pomocí záslepky snadno vyrobíte i ořechová másla, kaše, zmrzlinu, omáčky nebo ledovou tříšť.