Neohodnoceno

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 by Omega

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 obohacený o nejnovější technologie přináší revoluci ve vertikálním odšťavňování. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 si připravíte nejen lahodné šťávy z ovoce a zeleniny, ale také zmrzlinu či ořechové mléko.

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem u dodavatele Zvolte variantu
Kód: OSO828CE2 OSO828S2 OSO828C Zvolte variantu
12 990 Kč
Kategorie: Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem
Záruka: 10r/5r
Rozměry: (V x Š x D) 430 x 252 x 211 mm
Barva: červená
Záruka: 10/5 let (motor/díly)
Příkon: 150W
Hmotnost: 6.5 kg
Objem: 450 ml
Počet otáček: 43 otáček/minutu

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 bez problémů zvládne zpracovat ovoce (jablka, měkké plody, citrusy, bobuloviny) i zeleninu včetně listové a kořenové. Ale to není zdaleka všechno. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 vyrobíte také rostlinná mléka (ořechy namáčejte 6 hodin, následující postup je stejný jako u klasického odšťavňování), či sorbet / vlastní zmrzlinu (stačí vyměnit odšťavňovací síto za síto na zmrzlinu, které je součástí balení).

Motor odšťavňovače Sana Juicer EUJ-828 pracuje při nízkých 43 otáčkách/min, díky čemuž se do šťávy dostává méně vzduchu a zamezuje se tak oxidaci surovin. Šťáva je trvanlivější, proto si ji můžete připravit i den předem aniž by se zkazila, přišla o výraznou chuť či vitamíny. Přístroj je tichý, a tak můžete odšťavňovat bez toho, abyste rušili své okolí.

 

Práce s odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 je skutečně velmi snadná

Součástí odšťavňovače Sana Juicer EUJ-828 je regulační páčka, která usnadňuje odšťavňovači práci a zvyšuje tak účinnost lisování. Použití páčky je snadné. Její počáteční poloha je zavřeno. Po každých 400 ml a pak také před vhozením posledních kousků ovoce a zeleniny ji přesuňte do polohy polootevřeno. Nic jiného není potřeba! Drobná výjimka platí u potravin se zrníčky (hrozny, rybíz, maliny, angrešt, kiwi). Do polohy polootevřeno přesuňte páčku hned, jakmile začne vytékat šťáva, a nechte ji tak po celou dobu odšťavňování. Při výrobě zmrzliny nebo mléčného nápoje zůstává vždy v poloze zavřeno.

Přístroj je vybaven systémem automatického čištění, díky kterému je během odšťavňování pravidelně omýváno síto, což značně usnadňuje následné ruční mytí. Díly pak postačí pouze opláchnout pod teplou vodou a síto dočistit přiloženým kartáčkem.

Odšťavňovač můžete také předčistit uzavřením výpustu šťávy, naplněním vodou při zapnutém přístroji a následným vypuštěním.

Všechny díly, které jsou v kontaktu se šťávou, jsou z BPA free materiálů. 

 

Při odšťavňování používejte vždy čerstvé suroviny. Výsledek nebude tak uspokojivý, pokud použijete třeba moučná jablka, přezrálé suroviny, zvadlou listovou zeleninu, nebo "gumovou" kořenovou zeleninu.

 

Balení obsahuje:

 • motorová část
 • odšťavňovací komora
 • šnek
 • jemné síto
 • hrubé síto
 • síto na zmrzlinu
 • držák stěrek se silikonovými stěrkami
 • kryt s násypkou
 • pěchovací zátka
 • kartáč na čištění
 • nádoba na šťávu
 • nádoba na drť
 • návod k obsluze

 

Přečtěte si také:

V této kategorii najdete zejména šnekové odšťavňovače Sana Juicer. Zahrnuje např. dvoufázový odšťavňovač EUJ-707 a vertikální odšťavňovač EUJ-828. Dvoufázový odšťavňovač má větší plnicí otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Díky vertikálnímu odšťavňovači EUJ-828 zpracujete kromě ovoce a zeleniny také rostlinná mléka, sorbet i domácí zmrzlinu.

 

Odšťavňovače různých typů a značek najdete např. zde: výkonné odšťavňovače.