Neohodnoceno

Sušička Yden CI 9013A pro zdravé sušení potravin

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a zdravé svačiny nebo usušit potraviny pro skladování.

Skladem (> 5 ks)
Kód: YS9013A
Značka: Yden
7 790 Kč
Kategorie: Sušení ovoce a zeleniny jako zdravý způsob uchování potravin
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.5 kg
Rozměry: (Š X H X V): 44 x 33 x 39 cm
Záruka: 2 roky
Příkon: 500 W
Příslušenství: 2x tác na pyré, 4x miska na jogurt
Hmotnost: 7 kg
Nastavitelný termostat: 35 - 70 °C
Sušící plocha: 0,78 m2 / 6 táců
Obsah balení: 6x tác, 6x síťka, 2x nástavec
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma

Sušička potravin Yden CI 9013A je ideálním pomocníkem do vaší kuchyně. Sušit můžete ovoce, zeleninu, houby, byliny, ale také obiloviny, kuřecí i hovězí maso (jerky), ryby, a nebo si můžete připravit domácí jogurt bez konzervantů.

Sušení potravin v sušičce Yden CI 9013A probíhá na principu odstraňování vody ze surovin prostřednictvím nepřetržité cirkulace horkého vzduchu. Vzduch je při procesu sušení filtrován, tím pádem je zaručena dehydratace potravin čistým vzduchem. Tím je zajištěno optimální zachování chuti a textury potravin.

 

Vlastnosti sušičky potravin Yden CI 9013A

Sušička má moderní základnu s topným tělesem, ventilátorem a ovládáním pro přesné řízení teploty i délky sušení. Teplotu sušení jednoduše nastavíte pomocí otočného ovladače na pravé straně, kde se také nachází digitální display. Správně nastavená teplota je důležitá pro zachování všech důležitých vitamínů a minerálů.

Sušička potravin Yden CI 9013A je vhodná i pro přípravu RAW potravin. V sušičce je možné sušit již při mírných teplotách. Optimální teplota pro zachování enzymů je v rozmezí 45°C - 48°C.

Jedinečné Airfiltry zabraňují prachu a nečistotám dostat se k dehydrovaným surovinám.

Díky stohovatelným tácům můžete rozšiřovat sušící plochu této sušičky podle vaší aktuální potřeby.

Sušení potravin v sušičce Yden CI 9013A může být prováděno i přes noc díky velmi tichému chodu. Sušička je BPA free.

 

Balení obsahuje:

  • 6 táců, které jsou opatřeny vkládacími síťkami. Síťky zabraňují tomu, aby malé kousky ovoce a zeleniny propadly otvory sušících táců.
  • 2 nástavce.
  • 2 vkládací tácy na sušení tekutých surovin.
  • 4 misky na výrobu jogurtu.

 

Přečtěte si také:

Kategorie značky Yden obsahuje sušičky potravin i lis na olej. Sušičky umožňují zdravé sušení potravin klasickým způsobem i za pomoci infračerveného záření. To umožňuje uchovat v potravinách všechny vitamíny a další výživné látky. Pomocí lisu na olej si připravíte zdravé za studena lisované oleje. Umí zpracovat slunečnici, lněné a konopné semínko i vlašské ořechy.

 

Vyzkoušejte i produkty dalších značek: