Neohodnoceno

Toastovač Sage BTA825BSS

Toastovač s automatickou funkcí Lift & Look, která umožňuje automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoli během toastovacího cyklu bez nutnosti jeho přerušení.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: SABTA825
Značka: Sage
3 590 Kč –8 % 3 290 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3 kg
Rozměry: (š x h x v): 28.9 x 17.2 x 19.7 cm
Příkon: 1 100 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů
Položka byla vyprodána…
Toastovač Sage s mnoha funkcemi
Akce Novinka
3 590 Kč –8 %

Funkce toastovače/topinkovače Sage

Topinkovač Sage má toastovací otvor pro 2 toasty a LED displej se stupnicí odpočítávající dobu opékání. Díky systému automatického centrování bude váš toast vždy rovnoměrně opečen. Mezi další funkce topinkovače patří: automatické přepnutí do režimu Stand-By po 30 sekundách nečinnosti, 5 stupňů opečení a rozmrazování. Dále má funkci „A Bit More“, která umožňuje toast jen krátce dopéct přidáním jednoho toastovacího cyklu, „Crumpet“ a funkci Lift&Look“, která umožňuje v průběhu opékání pečivo zdvihnout a zkontrolovat stupeň jeho opečení bez nutnosti přerušení provozu.

Spuštění/zdvih toastu je motorizovaný. Dále je k dispozici funkce pro okamžité přerušení (tlačítko Cancel). Topinkovač je opatřen zvukovou signalizací oznamující ukončení procesu opékání a bezpečnostní funkcí automatického vypnutí při zablokování toastu.

 

Příslušenství k toastovači

  • Vyjímatelná miska na drobky

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.