Topinkovače k přípravě lahodných a křupavých toastů

Vzpomínáte na svůj pobyt ve Spojených státech amerických, kde jste si k snídani pravidelně dopřávali misku s cereáliemi nebo křupavý toast s marmeládou? Přestaňte vzpomínat a pořiďte si praktický nerezový toaster, který připraví chléb přesně podle vašich představ. Stačí zvolit optimální stupeň propečení. Moderní topinkovače značky Sage nabízí dokonce možnost rozmrazení pečiva a jeho propečení do křupava. Výhodou jsou i větší otvory, a tak můžete bez obav propéct i silnější plátek pečiva. Oblíbená je také inovativní funkce Lift&Look“, díky které můžete kontrolovat fázi propečení, aniž by bylo potřeba zastavit provoz toasteru. Vzhledem k minimalistickému designu se topinkovače Sage rovněž stanou estetickým doplňkem každé kuchyně.

Nerezový opékač topinek
Akce Novinka
2 190 Kč –9 %
1 990 Kč

Připravte si každý den křupavé toasty nebo silnější chléb díky velmi kvalitnímu a bytelnému nerezovému provedení našeho toasteru Sage BTA720.

Kód: SABTA720
Topinkovač Sage BTA735
Akce Novinka
3 590 Kč –8 %
3 290 Kč

Nerezový toaster / topinkovač Sage BTA735 s extra velkými opékacími otvory pro větší krajíce chleba a s funkcí rozpečení zmrazeného pečiva.

Kód: SABTA735SLQ2
2 položek celkem