Neohodnoceno

Výkonný mixér Catler PB 4010 na přípravu smoothie

Smoothie mixér vhodný pro přípravu lahodného smoothie včetně tzv. green smoothie (zelené smoothie).

Skladem (1 ks)
Kód: PBSMC4010
Značka: Catler
5 290 Kč –25 % 3 990 Kč
Kategorie: Výkonné mixéry a šlehače jako užiteční pomocníci do kuchyně
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3.6 kg
Záruka: 3 roky
Příkon: 1000 W
Napětí: 220 - 240 V ~ 50 Hz
Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů, nerezová ocel, Eastman Tritan TM
Smoothie mixér na ovocné i zelené smoothie
Akce Tip
5 290 Kč –25 %

Smoothie mixér je vhodný pro přípravu lahodného smoothie včetně tzv. green smoothie (zelené smoothie). Jeho předností je nožový systém KinetixTM a vysoce odolná kovová hřídel. Disponuje výkonným 1000W motorem s ochranou proti přetížení. Hrnky jsou vyrobené z Eastman TritanuTM. Mezi další výhody mixéru na smoothie Catler patří také jednoduchá údržba a ochrana proti zapnutí bez nasazeného hrnku.

Nožový systém Kinetix TM

Nožový systém KinetixTM opisuje tvar dna nožové jednotky, vytváří rychlou cirkulaci pro zajištění maximálního výsledku. Dno nožové jednotky je zaoblené stejně jako spodní nože systému KinetixTM, čímž je zajištěna maximální cirkulace potravin. Díky tvaru dna a nožové jednotky nevznikají žádná tzv. mrtvá místa, kde by se potraviny mohly skrýt. Výsledkem je dokonale rozmixované smoothie.
 

1000W motor

Díky výkonnému 1 000W motoru dokáže smoothie mixér Catler PB 4010 zcela rozdrtit potraviny na ty nejjemnější částice, a proto ani v green smoothie nenajdete ani jeden nerozmixovaný kousek zeleného lístku. Vše bude dokonale zpracované, abyste si své oblíbené smoothie mohli vychutnat.
 

Unikátní příslušenství

  • 2 hrnky na smoothie o objemu 500 ml
  • 2 praktická víčka
Díky příslušenství si můžete snadno své smoothie odnést do práce, na cvičení nebo děti do školy.
 
Hrnky jsou konstruovány tak, že uzavíratelný systém je umístěn uvnitř nádoby. Okraj hrnku je velmi hladký, a proto je možné pít i přímo z hrnku a nemusíte přelévat smoothie do sklenice.
 
Všechny hrnky jsou vyrobeny z kopolyesteru Eastman TritanTM, BPA free, tento materiál se používá pro výrobu domácích spotřebičů, které mohou vydržet extrémní zátěž a být opakovaně myty v myčce na nádobí. Produkty vyrobené z Tritanu™ jsou odolné proti nárazu a poškrábání a zůstanou čistší a odolnější i po několika stovkách cyklů v myčce nádobí.

V této kategorii najdete výrobky známé a oblíbené firmy Catler. Nabízí mimo jiné například mixér Catler s vysokým výkonem. Tento mixér je vhodný na přípravu vynikajícího smoothie a zvládne levou zadní i zelené smoothie. Jeho předností je nožový systém KinetixTM a vysoce odolná kovová hřídel. Díky tvaru dna a nožové jednotky dochází k maximální cirkulaci potravin.