Neohodnoceno

Vysokorychlostní vakuový mixér Kuvings SV-500

Kuvings – vysokorychlostní tichý vakuový mixér pro zdravější život. Nový koncept mixéru s integrovanou funkcí odsávání vzduchu, která brání oxidaci surovin a zachovává maximum výživných látek. Díky ochrannému krytu je hluk z mixéru minimální.

Varianta
Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: KSV500S KSV500CE Zvolte variantu
18 890 Kč
Kategorie: Výkonné mixéry a šlehače jako užiteční pomocníci do kuchyně
Záruka: 2 roky
Rozměry: 216 x 240 x 443 mm
Otáčky/min.: 2.000 - 20.000 (max 32.000)
Barva: stříbrný
Příkon: 1.500 W
Hmotnost: 6 kg

Nový koncept mixéru s integrovanou funkcí odsávání vzduchu, která při vysokorychlostním mixování zabraňuje oxidaci surovin a umožňuje zachování maximálního množství výživných látek. Inovativní řešení současně výrazně snižuje hlučnost, která je u takto výkonných mixérů vždy vysoká. Užijte si komfortní mixování s živými barvami, které neblednou, čerstvější chutí a jemnou vlákninou. Vše díky vakuové technologii Kuvings!

Vakuový mixér Kuvings SV-500 účinně mixuje všechny suroviny včetně potravin bohatých na vlákninu - listovou zeleninu, tvrdé plody i mražené ovoce. Díky vysokému výkonu a kroutícímu momentu motoru z nich vytvoří tekutinu s dokonale jemnou a krémovou konzistencí. Senzory vyhodnocují průběh mixování a automaticky nastavují rychlost i čas.

 

Výhody vakuového mixéru Kuvings

 • Mixování bez přístupu vzduchu,
 • vysokorychlostní motor (32.000 otáček / min),
 • tiché mixování díky protihlukovému krytu,
 • intuitivní ovládání jedním tlačítkem,
 • umělá inteligence automatického mixování,
 • ekologická BPA Free mixovací nádoba z Tritanu,
 • bezpečnostní prvky pro ochranu obsluhy,
 • ochrana motoru proti přetížení,
 • pěchovadlo pro dokonalé zpracování tuhých směsí,
 • aktivní chlazení motoru vzduchem,
 • extra příslušenství - vakuová nádoba.
Vakuum odpovídající tlaku 250 hPa nabízí optimální podmínky pro ochranu ingrediencí před oxidací (okysličováním) a ztrátou zdraví prospěšných látek, které přirozeně obsahují. Zároveň umocní chuť všech složek čerstvých surovin.
 

Jednoduché ovládání

Otočné tlačítko slouží k manuálnímu nastavení 2.000 až 20.000 otáček za minutu. Díky tomu můžete ingredience rozmixovat na požadovanou velikost částic. 
 

Dokonalé mixování pomocí umělé inteligence

Funkce automatického mixování samočinně zastaví mixér, jakmile jsou ingredience rozmixovány na ideální konzistenci. Senzory snímají změnu odporu a viskozity surovin v průběhu mixování a nastavují optimální počet otáček za minutu i čas mixování.
 

Mixovací nože s 3D pohybem

Nožová jednotka s kaleným ostřím složená ze šesti čepelí umožňuje díky trojdimenzionální rotaci dokonalé mixování.
 

Bezpečnost

Bezpečnostní senzor rozpozná, zda je vakuová nádoba nasazena na přístroj správně. V opačném případě neumožní zapnutí. V okamžiku, kdy nádoba perfektně sedí na svém místě, aktivují se LED kontrolky a zvuková signalizace. Speciální snadno odnímatelný protihlukový kryt výrazně snižuje hlasitost mixování i odsávání vzduchu. Redukci hluku a vibrací během mixování také napomáhají gumové nožky na spodní straně přístroje. V případě, že z důvodu přeplnění surovinami náhodou přeteče tekutina z nádoby, konstrukce je bezpečně navržena tak, aby zamezila cizím látkám v kontaktu s motorem. Dvojí odtokový systém bezpečně odvede veškerou tekutinu. Ochranný senzor bezpečně brání přehřátí vysokorychlostního výkonného motoru. Navíc však z důvodu bezpečnosti rovněž automaticky zablokuje mixér při přetížení surovinami.
 
Ekologicky BPA Free nádoba z tritanu (neobsahuje Bisfenol A) je dokonale průhledná nádoba mixéru umožňuje detailně sledovat proces zpracování surovin.

 
Výhody vakua
 
Během klasického mixování dochází k oxidaci ingrediencí (ovoce a zeleniny) prostřednictvím intenzivního kontaktu se vzduchem. Mixování potravin ve vakuu výrazně snižuje jejich oxidaci, prodlužuje trvanlivost a zlepšuje chuť i čerstvost výsledné šťávy. Navíc, pokud šťáva obsahuje méně vzduchových bublin (pěny), konzistence je homogenní a téměř nedochází k postupné separaci vrstev výsledného mixu.
 
Mixování ve vakuovém prostředí zvyšuje hodnotu prospěšných živin. Vitamíny a fytochemikálie, rostlinné nutrienty, mohou být v procesu mixování lehce zničeny oxidací. Díky vakuovému prostředí je však můžete téměř beze ztrát zkonzumovat.
 

Balení obsahuje:

 • motorová základna
 • nádoba na tekuté suroviny
 • pěchovadlo k nádobě
 • protihlukový kryt
 • vakuová nádoba
 • český návod
 

Video: Vakuový mixér Kuvings SV-500 - test odsávání vzduchu


Video: Vakuový mixér Kuvings SV-500 -špenátové smoothie


Video: Vakuový mixér Kuvings SV-500 - banánovo-jogurtové smoothie


Video: Oříškovov-čokoládová pomazánka z vakuového mixéru Kuvings


Video: Oříškové máslo z vakuového mixéru Kuvings 


Video: Jogurtovo-boprůvkový sorbet ve vakuovém mixéru Kuvings


Video: Pomerančový sorbet ve vakuovém mixéru Kuvings

 

Mezi produkty značky Kuvings patří zejména odšťavňovače, mixéry a fermentor. Odšťavňovače se pyšní zejména velkým plnicím otvorem s bezpečnostní záklopkou, což umožní přímé vkládání surovin bez použití pěchovadla. Jedná se o vertikální šnekový odšťavňovač 5. generace. Dále zde najdete vysokorychlostní vakuový mixér, který má integrovanou funkci odsávání vzduchu, která brání oxidaci surovin. Fermentor Kuvings vám umožní výrobu jogurtů, sýrů i kvašené zeleniny.