Neohodnoceno

Zmrzlinovač SAGE BCI600 s kompresorem

Výrobník zmrzliny s kompresorem. Výrobník zmrzliny, který automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až do podávání.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: SAZBCI600
Značka: Sage
8 490 Kč –6 % 7 990 Kč
Kategorie: Kuchyňské přístroje
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 15.6 kg
Rozměry: (š×h×v): 39 × 26 × 23 cm
Příkon: 2000 W
Prodloužená záruka: 36 měsíců
Materiál: slitina ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Položka byla vyprodána…
Výrobník zmrzliny, sorbetů, gelato a mražených jogurtů
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 8 490 Kč –6 %

Výrobník zmrzliny SAGE BCI600 automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až do podávání.

Zmrzlinovač SAGE BCI600 disponuje 12 programy nastavení struktury (zmrzlina, sorbet, mražený jogurt a gelato). V nádobě o objemu 1 litr si můžete mražený dezert nechat uchovat v chladu až na 3 hodiny. Před podáváním je možné zmrzlinu vychladit až na -30°C.

Víko nádoby zmrzlinovače je průhledné pro kontrolu a snadné přidání surovin. Nádoba je vyjímatelná a není nutné ji namrazovat v mrazničce.

Ke snadné obsluze výrobníku zmrzliny SAGE BCI600 přispívá elektronicky ovládáný modře podsvícený LCD displej.

Značka Sage zahrnuje toastery, konvice, grily, odšťavňovače a mnoho dalšího. Nechybí ani všestranný hrnec, multifunkční trouba z nerezu s funkcí pomalého vaření, domácí pekárna, kuchyňský robot či food proccessor nebo zmrzlinovač. Najdete zde i výrobník espressa a další produkty.