Dárky do kanceláře, pracovní dárky

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Máte rodinný podnik a v kanceláři trávíte většinu svého času? Překvapte svého partnera perfektním dárkem do kanceláře, který zpříjemní jeho pracovní den. Nevíte, co by to konkrétně mělo být? Podívejte se, jaké tipy na pracovní dárky jsme pro vás dali dohromady.

 

Dárky pro všechny workoholiky

Je váš manžel nenapravitelným workoholikem a když jej chcete vidět, musíte se zastavit v kanceláři? Pořiďte mu praktický kávovar s integrovaným mlýnkem na kávu a společné návštěvy si zpříjemněte šálkem výborné kávy. Pořídit si můžete i láhve nebo hrnky na kávu. A pokud se vaše kávička protáhne až do podvečerních hodin, vyměňte hrnek kávy za skleničku na víno. K tomu samozřejmě nesmí chybět ani chytrý dekantér iSommeliér, díky kterému bude mít vaše oblíbené víno ještě exkluzivnější chuť i vůni.

A jaké další pracovní dárky u nás seženete? Prozkoumejte nabídku námi vybraných dárků do práce, kterými rozhodně nic nezkazíte… naopak, nasadíte pořádně vysokou laťku.

Pokud jako majitel prostorů či nájemce zvažujete o renovaci kanceláře, jistě zvažujte nový nábytek, podlahy i vytápění, s tímto vám může pomoci klimatizace, která se samozřejmě v horkém létě v kanceláři hodí a je nutností, stejně tak jako čističku vzduchu, na kterou se můžete složit i s kolegy z práce.

Filtrovat produkty
Top