Dárky pro učitelku do školy či školky

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Blíží se konec školního roku a vaše ratolesti si přejí překvapit svou třídní učitelku nebo oblíbenou paní vychovatelku z družiny? Máte za sebou poslední rok ve školce a nyní čeká vaše dítě již školní lavice? Poděkujte paní učitelce ze školky originálním dárkem.

 

Dárky jako poděkování učitelům

S dětmi je to jako na horské dráze. Jednou jsou to hotoví andílci, jindy vám dají pekelně zabrat. O tom ví dobře i všechny paní učitelky… ve škole i školce. A protože každá si čas od čas zaslouží být pochválena za svou starost a pevné nervy, připravili jsme pro vás hned několik skvělých tipů na jedinečné dárky i pro vaši učitelku. Trefit se do vkusu není úplně jednoduché, a tak vsaďte spíše na praktický dárek, který zároveň udělá radost. Vsaďte i na originální dekorace.

Pro chvíle klidu a příjemné večery je skvělým společníkem dekantér, který vykouzlí z láhve kvalitního vína ještě lepší víno. Milovnici dobré kávy rozhodně udělá radost luxusní mlýnek na kávu. Je vaše učitelka skvělou zahradnicí? Vyberte některý z dárků na zahradu, nebo prozkoumejte naše další tipy na dárky pro oblíbenou učitelku. Potěší ji jistě i drobnosti jako med v krásném balení či formy do kuchyně.

 

Filtrovat produkty
Top