Elektrické a ruční kamenné mlýnky na obilí

Cena bezlepkové mouky se zase šplhá do enormních výšin? Myslete ekonomicky i ekologicky a pořiďte sobě nebo jako originální dárek mlýnek na obilí. K dostání jsou jak ruční mlýnky, tak praktické elektrické mlýnky na obilí. Snadno s nimi namelete poctivou mouku z obilí i semen. Zároveň na nich připravíte čerstvě namleté koření. Do mlýnku na obilí se snažte vždy dávat pouze suché a dobře očištěné suroviny. Čím sušší, tím je výsledný produkt kvalitnější a jemnější. Domácí kamenné mlýnky disponují kameny, mezi kterými se obilí umele. Pouze se vyvarujte olejnatých semen, jako jsou slunečnicová nebo lněná semínka, mák či sezam, neboť ta by mohla mlýnek poškodit. Dřevěné mlýnky na obilí se zároveň stanou designovým doplňkem každé kuchyně.

Mlýnek na obilí se samoostřicími kameny
Tip
ZdarmaZdarma
16 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Family od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMF
4 lady
ZdarmaZdarma
11 490 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Lady od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WML
Domácí mlýnek na obilí Waldner Biotech Mona
Novinka Tip
od 11 490 Kč

Elegantní, stylový a výkonný mlýnek na obilí MONA, který rozzáří každou kuchyni. Mlýnky Waldner Biotech jsou vyráběny výhradně z masivního dřeva (modřín, nebo borovice). Silný...

Kód: WMMM2
3 silence
ZdarmaZdarma
11 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Silence od firmy Waldner Biotech je vyrobený z bukového masivu. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMSC
2 single
ZdarmaZdarma
9 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Single od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu olše. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMSG
Mlýnek na celozrnnou mouku Waldner Biotech
ZdarmaZdarma
5 490 Kč

Ruční mlýnek Farina od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Vhodný na mletí obilí i zrn vhodných k výrobě bezlepkové mouky.

Kód: WMFR
Masivní mlýnek na obilí pro přípravu bezlepkové mouky
ZdarmaZdarma
8 990 Kč

Ruční mlýnek Toscana se zásobníkem na mouku od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Vhodný na mletí obilí i zrn vhodných k výrobě bezlepkové mouky.

Kód: WMT
10 combistar
ZdarmaZdarma
19 490 Kč

Elektrický kamenný mlýnek s vločkovačem CombiStar od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMCS
8 položek celkem