Gril na přípravu zdravých potravin bez tuku

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Hledáte ideální dárek pro kamaráda, který zbožňuje maso na všechny způsoby? Potěšte jej praktickým grilem do kuchyně. Kontaktní gril je kompaktní a snadno zapadne do každé kuchyně. Kuchyňský gril je dárek, ze kterého bude jásat nejen tatínek, strýček, dědeček, přítel, manžel, ale i všichni členové domácnosti.

 

Dárek, který potěší chuťové pohárky

Kuchyňský gril je malý a praktický pomocník. Pokud jej však rozložíte, hravě pohostí i větší návštěvu. Je proto vítaným dárkem do každé rodiny s dětmi, pro milovníky BBQ i pro všechny, kteří mají rádi rychlé a chutné vaření. Navíc je vždy po ruce a hravě jej zvládnou používat i ti, co se vaření spíše vyhýbají.

Kontaktní gril se postará o pokrmy během celého dne - domácí palačinky ke snídani, italské panini ke svačině, grilované maso se zeleninou k obědu nebo klobásky a sázená vejce k večeři. A protože ke grilování není zapotřebí ani gram tuku, je ideální pro přípravu zdravějších pokrmů. Co říkáte, také by se vám líbil takový dárek?

 

Filtrovat produkty
Top