Krásný dárek pro mámu, tetu i babičku

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Patří vaše maminka, babička a tetička mezi osudové ženy? Potěšte je nádherným dárkem… a nemusí mít ani narozeniny. Dárek jen tak pro radost zpravidla sklidí vždy více úspěchu než dárek, který máte darovat, ať už jde o Vánoce, narozeniny nebo svátek.

 

Dárky pro osudové ženy

Tráví vaše maminka každou volnou chvilku v kuchyni? Ráda zkouší nové recepty a každou neděli se můžete těšit na výtečný moučník? Co kdybyste si příští nedělní dezert vychutnali se šálkem lahodné kávy? Kávovary a čajovary jsou perfektním dárkem, který ještě vylepší společné chvíle.

Miluje vaše babička zahradničení a na své zahrádce sklízí ovoce a zeleninu všeho druhu? Překvapte ji sušičkou potravin, díky které bude mít vitamíny nabité sušené ovoce a další delikatesy na celou zimu.

Snaží se vaše tetička snížit cholesterol a dostat se do lepší kondice? Praktický mixér pro přípravu zdravých pokrmů nebo odšťavňovač jsou skvělou možností, jak ji ještě více podpořit. Podívejte se ale i na další dárky mimo kuchyňské vybavení, které by byly trefou do černého. Například termosky a láhve, nebo nerezové dózy. Potěšit je můžete například i naušnicemi.

 

Filtrovat produkty
Top