Multifunkční kuchyňské roboty s výjimečnými výsledky

Chcete si udělat radost ke svým kulatinám, nebo máte v plánu překvapit svou maminku pomocníkem, kterého si ihned zamiluje? Seznamte se s kuchyňskými roboty, kteří za vás odvedou práci, o které se vám ani nesnilo. Nevěříte?

Multifunkční robot šlehá, hnětá a mixuje… a mnohdy za vás dokonce ohlídá čas i výkon.

 

Praktický pomocník do kuchyně

Kuchyňský robot byl od nepaměti oblíbeným svatebním darem. A není se čemu divit. Tento šikovný pomocník zvládne řadu úkonů… a často ještě lépe než my. Chcete potěšit někoho blízkého opravdu kvalitním kuchyňským robotem? V naší nabídce najdete ověřené pomocníky, se kterými bude práce v kuchyni zábavou.

Luxusní kuchyňské roboty značky Sage, RONIC nebo Ankarsrum Assistent Original představují to nejlepší na trhu. Samozřejmostí je i do detailu promyšlený design například v podobě skleněné nádoby u kuchyňské robotu Sage. Co říkáte, existuje lepší tip na praktický a zároveň luxusní dárek?

 

Kuchyňský robot pro pohodlnou přípravu pokrmů
Akce Novinka Tip
17 990 Kč

Kombinace kvality, funkčnosti a designu v jednom přístroji, to je váš nový multifunkční kuchyňský robot Ankarsrum Assistent Original. Robot č. 1 švédských kuchařů již od roku...

Kód: AKM6230B
Přístroj pro zpracování ořechů i semínek na mléko a máslo
Novinka Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

NutraMilk je specializovaný přístroj na výrobu mléčných alternativ a rostlinných másel nejen pro osoby s laktózovou intolerancí nebo alergií na mléčné bílkoviny a výrobky....

Kód: NMV
Food processor kuchyňský robot Sage BFP580
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 6 290 Kč –5 %
5 990 Kč

Kuchyňský robot SAGE BFP580 pro přípravu různých druhů pokrmů s nástavcem na mixování např. lahodných krémových smoothies.

Kód: SABFP580
Food processor kuchyňský robot Sage BFP800
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 12 690 Kč –21 %
9 990 Kč

Kuchyňský robot SAGE BFP800 pro přípravu různých druhů pokrmů včetně kaší a pyré.

Kód: SABFP800
Robot do kuchyně Sage s planetárním mixováním
Akce Novinka
ZdarmaZdarma 8 490 Kč –6 %
7 990 Kč

Kuchyňský robot Sage BEM430SIL se systémem planetárního mixování pro dokonalé mixování, šlehání a hnětení.

Kód: SABEM430SIL
Všestranný robot Ronic 4000
17 900 Kč

Potřebujete zpracovat velmi malé množství surovin? Žádný problém. S kuchyňským robotem Ronic 4000 zpracujete 1,2 kg těsta, ale také třeba kávovou lžičku šlehačky do odpolední kávy.

Kód: KRR4
6 položek celkem