Kvalitní a originální dárky pro všechny

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Dárky můžeme vybírat hned podle několika parametrů a různého dělení. Jedním z nich jsou například dárky pro radost, praktické dárky nebo netradiční dárky. My pro vás však připravili výběr dárků, který tyto všechny vlastnosti spojuje. Pojďte společně s námi najít velmi kvalitní dárek, který rozhodně není obyčejný a který vykouzlí obdarovanému nejednou úsměv na tváří.

V naší široké nabídce produktů se zaměřujeme na jedno - vše musí být vysoce kvalitní, odolné, s dlouhou životností, maximálně funkční a samozřejmě praktické. Ať už se rozhodnete pro dárek do domácnosti, dárek na zahradu, dárek pro zábavu nebo dárek na cesty za dobrodružstvím, rozhodně nešlápnete vedle.

Dárky do domácnosti

Darovat mixér by se mohlo zdát zprvu poněkud nudné. Ovšem ne každý mixér vám připraví lahodné smoothie, zvládne vyrobit zmrzlinu pro celou rodinu nebo umixovat dokonale hladkou pomazánku. Když výkonný a multifunkční mixér, investujte do mixéru Vitamix. Z dalších oblíbených dárků, které se v žádné domácnosti rozhodně neztratí, nesmíme zapomenout na inovativní sušičku s infra červeným zářením Yden, fermentor Kuvigs pro výrobu jogurtů, ovocného vína, čerstvého sýru nebo octu nebo revoluční výrobník lahodného ořechového másla a krémového rostlinného a ořechového mléka. Všechny tyto přístroje jsou jednoduché na ovládání, ke kterému využijete přednastavené automatické programy nebo manuální ovládání. Velkou výhodou je rovněž snadné čištění. Hosdpodyňky ocení i odšťavňovač nebo kuchyňské formy v různých tvarech.

Dárky na zahradu

Pravidelný přísun pitné vody je předpokladem dobrého zdraví. Bohužel i v pitné vodě mohou být látky, které nejsou pro organismus přínosné. Chcete-li darovat opravdu užitečný dárek, pořiďte vodní filtr Berkey. Tato moderní technologie umožňuje přečistit jakoukoli vodu. Může se dokonce jednat o vodu z rybníka nebo kontaminovanou studnu. Filtr zbaví vodu veškerých nečistot, usazenin i škodlivých látek. Ve vodě ovšem zanechá případně obsažené minerální látky, které jsou prospěšné pro náš organismus. Výhodou je flexibilita a snadné přenášení. K použití filtru hlavně není potřeba elektřina nebo tlaková voda.

Vodní filtry Berkey k dokonalému čištění pitné vody

Dárky pro aktivní odpočinek

Zahrada je rovněž místem, kde rádi relaxujeme nebo sportujeme. Co takhle domácí trampolína Bellicon Classic? Díky její skladnosti ji můžete jednoduše schovat pod postel nebo za skříň. Během pěkných dnů ovšem není nic lepšího, než si zacvičit na terase nebo zahradě.

Dárky pro společné chvíle

Užít si čas ve společnosti rodiny a přátel je stále důležitější. I proto jsou skvělé dárky, které si můžete vychutnat společně. Příkladem je například šálek dobrého čaje, který vykouzlíte s pomocí konvice na čaj Sage. Výborný je rovněž nerezový kontaktní gril Sage, se kterým bude každodenní grilování nebo BBQ ještě dokonalejší. 

Filtrovat produkty
Top