Kvalitní lisování domácího oleje

Přemýšlíte, jaký originální dárek pořídit mamce, tchánovi, kolegyni nebo šéfovi? Pokud si potrpí na vysokou kvalitu, dopřejte jim pomocníka, s nímž budou mít postaráno o pravidelný příjem prvotřídních olejů. Patří-li navíc mezi gurmány, domácí lis na olej Yden nebo Yoda je trefou do černého. Domácí elektrický lis na olej vám během krátké doby připraví přírodní panenské oleje lisované za studena. Stačí si připravit suché a nenamočené ořechy či semínka, ze kterých chcete olej vyrábět. Mezi oblíbené patří slunečnicová nebo konopná semínka, vlašské ořechy, sezam nebo arašídy. Stejně tak ale můžete vyzkoušet i mix různých druhů semínek. Olej lisovaný za studena je charakteristický svou přirozenou vůní a skvělou chutí.

 

Lisování olejů za studena
Tip
ZdarmaZdarma
10 490 Kč

Ty nejzdravější oleje si nyní můžete připravit v pohodlí domova s lisem na olej Yden CI. Jistě oceníte pohodlné ovládání, snadné čištění a výbornou výtěžnost. Můžete zpracovávat...

Kód: YLOCI
Vysoce výkonný olejový lis
10 490 Kč

Vysoce výkonný lis Yoda na výrobu za studena lisovaných olejů pro domácí použití. Výtěžnost lisu se pohybuje mezi 30% až 80% v závislosti na olejnatosti použitých ořechů, semen.

Kód: YLNOZE2
2 položek celkem