Praktické dárky pod stromeček

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Není nad praktické dárky! Dekorace a věci pro zábavu jsou krásné. Často ale bohužel po chvíli omrzí a skončí odložené někde v koutě. Podobně je to ovšem i s praktickými dárky, které nakonec ovšem zase až tak praktické nejsou. I proto je více než důležité vybírat skutečně kvalitní dárky, které jsou odolné, mají dlouhou životnost a obstály i v náročném hodnocení uživatelů. Přesně takové dárky najdete u nás…

Jednoduché vaření

Už vás nebaví pokaždé namáčet hrnec a dlouhé hodiny čekat, až půjde lépe vydrhnout, neboť jste na něm zase připálili vajíčka? Vyhoďte jej a pod stromeček si přejte kvalitní nepřilnavé nádobí Eaziglide. Díky inovativní technologii a pečlivě vybraným materiálům vyniká nádobí Eaziglide Neverstick2 nebo Neverstick3 až 7krát větší odolností. Nepřilnavý povrch navíc umožňuje zdravé vaření bez jakéhokoli tuku. Vyberte si sadu podle svých představ. Značka Eaziglide nabízí hrnce, rendlíky, pekáče i pánve, se kterými bude vaření zábava.

Odolné kuchyňské nepřilnavé nádobí Eaziglide

Čas na grilování

Jedním z oblíbených způsobů přípravy pokrmů je grilování. Ne vždy je k tomu ovšem vhodné počasí. I proto jsou stále vyhledávanější kontaktní grily, které navíc nezaberou příliš místa. A co si budeme povídat, je mnohem jednodušší otočit tlačítkem v kuchyni, než roztápět velký gril na zahradě. S kvalitním nerezovým grilem Sage si ovšem kromě dokonale šťavnatých steaků můžete připravit i volská oka nebo palačinky k snídani, BBQ nebo skvělé sendviče s kuřecím masem. Na výběr máte rovněž to, zda gril uzavřete nebo jej využijete coby dvojitou grilovací desku.

Přísun vitamínů

Pro zajištění pravidelného příjmu vitamínů není lepšího pomocníka než kvalitního šnekového odšťavňovače Kuvings, který vám denně připraví ty nejvybranější a nejlahodnější čerstvé šťávy přesně podle vaší chuti. Díky nízkým otáčkám a šetrnému zpracování můžete navíc šťávu s bohatou chutí a maximem živin uchovávat v lednici i 24 hodin. Pokud ovšem dáváte přednost smoothies a koktejlům, zaměřte se na mixér Vitamix, který dokonale rozmixuje veškeré suroviny. Není tak problém připravit ani očistné zelené smoothies z obilné trávy nebo listové zeleniny.

Čerstvé sýry i jogurty

Každý týden se při nákupu divíte, že už zase musíte dokoupit nespočet jogurtů a sýrů? S praktickým fermentorem Kuvings si můžete kdykoli připravit jedinečné jogurty bohaté na probiotika i vápník. Výborný je například řecký jogurt, do kterého stačí přidat med, oříšky nebo marmeládu a máte perfektní pochoutku. To ovšem není jediné. Díky procesu fermentace/kvašení bez problémů připravíte i čerstvý sýr, cottage nebo můžete vyzkoušet přípravu kvašené nebo nakládané zeleniny, ovocného vína či domácího octu. Vše je jednoduché - stačí zvolit příslušný program a vše ostatní nechat na přístroji.

Kromě praktických dárků také můžete šáhnout po úplně odlišných a to například dřevěných dekoracích nebo šperku. Můžete si společně věnovat také dovolenou nebo si vybavit domácnost, například nová postel či obývací stěna je vhodným dárkem.

Filtrovat produkty
Top