Domácí mlýnek na ovesné vločky

Ovesná kaše, domácí müsli tyčinky, zdravý koláč s ovesnými vločkami a celá řada dalších skvělých pochoutek. Dopřejte se nekončící zásobu ovesných vloček a vyrobte si je jednoduše doma. Stačí mít praktický mlýnek na obilí. Je na vás, zda sáhnete po ručním, nebo si usnadníte práci elektrickým kamenným mlýnkem na obilí. Osvědčené modely vločkovačů nabízí značka Waldner Biotech. Kvalitní dřevěné vločkovače jsou vyrobeny z masivního dřeva a jsou tak nejen odolné, ale při správné péči mají i dlouhou životnost. Mlecí kameny z nerezové oceli jsou uzpůsobené k mletí všech obilovin. Zároveň si můžete nastavit i požadovanou velikost vloček. Takto připravené vločky si zachovávají důležitou vlákninu, minerální látky a další živiny.

Příprava domácích ovesných vloček pomocí vločkovače Flocker
ZdarmaZdarma
4 990 Kč

Ruční vločkovač Flocker od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Zpracuje veškeré obiloviny na výtečné vločky vhodné na přípravu domácího müsli.

Kód: WMV
Mlýnek na obilí se samoostřicími kameny
Tip
ZdarmaZdarma
16 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Family od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMF
4 lady
ZdarmaZdarma
11 490 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Lady od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WML
Domácí mlýnek na obilí Waldner Biotech Mona
Novinka Tip
od 11 490 Kč

Elegantní, stylový a výkonný mlýnek na obilí MONA, který rozzáří každou kuchyni. Mlýnky Waldner Biotech jsou vyráběny výhradně z masivního dřeva (modřín, nebo borovice). Silný...

Kód: WMMM2
3 silence
ZdarmaZdarma
11 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Silence od firmy Waldner Biotech je vyrobený z bukového masivu. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMSC
2 single
ZdarmaZdarma
9 990 Kč

Elektrický kamenný mlýnek Single od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu olše. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMSG
Mlýnek na celozrnnou mouku Waldner Biotech
ZdarmaZdarma
5 490 Kč

Ruční mlýnek Farina od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Vhodný na mletí obilí i zrn vhodných k výrobě bezlepkové mouky.

Kód: WMFR
Masivní mlýnek na obilí pro přípravu bezlepkové mouky
ZdarmaZdarma
8 990 Kč

Ruční mlýnek Toscana se zásobníkem na mouku od firmy Waldner Biotech je vyroben z masivu. Vhodný na mletí obilí i zrn vhodných k výrobě bezlepkové mouky.

Kód: WMT
10 combistar
ZdarmaZdarma
19 490 Kč

Elektrický kamenný mlýnek s vločkovačem CombiStar od firmy Waldner Biotech je vyrobený z masivu borovice. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Kód: WMCS
9 položek celkem