Šnekový odšťavňovač s nízkými otáčkami

Rádi připravujete čerstvé šťávy všeho druhu? Ovocné, zeleninové, s bylinkami nebo zelené čerstvé šťávy? Pořiďte si praktického pomocníka, který hravě zvládne odšťavňovat všechny možné druhy surovin. Zatímco některé odšťavňovače jsou vhodné pouze pro tvrdé ovoce a kořenovou zeleninu, která se nejlépe odšťavňuje, nízkootáčkový šnekový odšťavňovač si bez problémů poradí i s bobulovinami, obilnou trávou, měkkým ovocem nebo listovou zeleninou. Jeho výhodou je zároveň vysoká výtěžnost a snadné čištění. I proto patří šnekové lisy na ovoce mezi nejpoužívanější. Na rozdíl od odstředivých jsou sice pomalejší, výsledkem je avšak chuťově bohatší šťáva téměř bez absence pěny na povrchu. Takto připravená šťáva si zachovává maximum důležitých živin a vydrží v lednici i 24 hodin.

 

Šnekový nízkootáčkový odšťavňovač Kuvings EVO820
Tip
14 990 Kč

Odšťavňovač Kuvings EVO820 Exclusive má největší plnící otvor na trhu s bezpečnostní záklopkou pro přímé vkládání surovin bez nutnosti použití pěchovadla. Luxusní, na dotek...

Kód: OKE820CH
Výkonný šnekový odšťavňovač Champion Jupiter
13 990 Kč

Kvalitní odšťavňovač Champion Juicer 2000+ na ovoce a zeleninu, který je vyroben ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli. Díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.

Kód: OCHB
Odšťavnění ovoce, zeleniny, obilných tráv, bobulovin
ZdarmaZdarma
9 640 Kč

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Omega 8006 má větší plnící otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Patentované dvoufázové síto zaručuje maximální výtěžnost odšťavňovače.

Kód: OOCH
Odšťavňovač na ovoce, listovou i kořenovou zeleninu
10 490 Kč

Šnekový horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Omega Cube 302 s designem ve tvaru krychle s patentovaným dvoufázovým sítem pro maximální výtěžnost.

Kód: OOC302S
Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
Novinka
12 990 Kč

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 obohacený o nejnovější technologie přináší revoluci ve vertikálním odšťavňování. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 si připravíte...

Kód: OSO828CE2
5 položek celkem