Výkonné odšťavňovače s velkým plnicím otvorem

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Snídaně miluje každý… a obzvláště ty poctivé. Bez skleničky fresh džusu by žádná snídaně nebyla kompletní. Hledáte dárek, který každý ocení? Ať už si přejete obdarovat kámošku se dvěma dětmi nebo single kolegyni, která pravidelně pořádá nedělní brunch, kvalitní odšťavňovač nebo lis na citrusy je skvělým dárkem. Máme toho pro vás ale mnohem více…

 

Dárky, které dodají vitamíny

Nabídka odšťavňovačů a lisů na citrusy je velmi široká. V rámci našeho sortimentu ovšem najdete pouze vybrané a ověřené pomocníky, se kterými bude příprava ovocných a zeleninových šťáv hračka.

Kvalitní odšťavňovače jsou rovněž perfektní dárkem pro starší osoby, které musí dbát na pravidelný příjem vitamínů a minerálních látek. A co si budeme povídat, ovocné a zeleninové šťávy jsou více než chutným řešením.

Pro milovníky kvalitních a za studena lisovaných olejů máme dokonce perfektní lis na olej, ke kterému stačí přibalit balík vlašských ořechů či lněných semínek a originální dárek je na světě.

 

Filtrovat produkty
Top