Odšťavňování rybízu a dalších bobulovin

Máte velkou úrodu rybízu a nevíte, co s ním? Jednoduše si z něj připravte chutnou šťávu. Čerstvá šťáva z rybízu je skvělým zpestřením ovocných šťáv. Zároveň ji lze využít i pro přípravu rybízové zmrzliny, dření nebo sorbetu. Hustá šťáva z rybízu je výborná i pro přípravu zdravých smoothies. A jak rybízovou šťávu získat? Odstředivé odšťavňovače si s rybízem například vůbec neporadí. Ideální jsou především šnekové odšťavňovače nebo praktický ruční lis na rybíz, kde nehrozí, že vám budou bobule rybízu vyskakovat z plnícího otvoru. Výhodou ručních lisů je i poměrně velký otvor. Kromě toho není třeba zbavovat rybíz stopek. Ruční odšťavňovače se rovněž snadno čistí pod proudem tekoucí vody.

 

Šnekový nízkootáčkový odšťavňovač Kuvings EVO820
Tip
14 990 Kč

Odšťavňovač Kuvings EVO820 Exclusive má největší plnící otvor na trhu s bezpečnostní záklopkou pro přímé vkládání surovin bez nutnosti použití pěchovadla. Luxusní, na dotek...

Kód: OKE820CH
Výkonný šnekový odšťavňovač Champion Jupiter
13 990 Kč

Kvalitní odšťavňovač Champion Juicer 2000+ na ovoce a zeleninu, který je vyroben ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli. Díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.

Kód: OCHB
Odšťavnění ovoce, zeleniny, obilných tráv, bobulovin
ZdarmaZdarma
9 640 Kč

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Omega 8006 má větší plnící otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Patentované dvoufázové síto zaručuje maximální výtěžnost odšťavňovače.

Kód: OOCH
Odšťavňovač na ovoce, listovou i kořenovou zeleninu
10 490 Kč

Šnekový horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Omega Cube 302 s designem ve tvaru krychle s patentovaným dvoufázovým sítem pro maximální výtěžnost.

Kód: OOC302S
Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
Novinka
12 990 Kč

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 obohacený o nejnovější technologie přináší revoluci ve vertikálním odšťavňování. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 si připravíte...

Kód: OSO828CE2
5 položek celkem