Odšťavňování rybízu a dalších bobulovin

Máte velkou úrodu rybízu a nevíte, co s ním? Jednoduše si z něj připravte chutnou šťávu. Čerstvá šťáva z rybízu je skvělým zpestřením ovocných šťáv. Zároveň ji lze využít i pro přípravu rybízové zmrzliny, dření nebo sorbetu. Hustá šťáva z rybízu je výborná i pro přípravu zdravých smoothies. A jak rybízovou šťávu získat? Odstředivé odšťavňovače si s rybízem například vůbec neporadí. Ideální jsou především šnekové odšťavňovače nebo praktický ruční lis na rybíz, kde nehrozí, že vám budou bobule rybízu vyskakovat z plnícího otvoru. Výhodou ručních lisů je i poměrně velký otvor. Kromě toho není třeba zbavovat rybíz stopek. Ruční odšťavňovače se rovněž snadno čistí pod proudem tekoucí vody.

 

Odšťavnění ovoce, zeleniny, obilných tráv, bobulovin
ZdarmaZdarma
9 640 Kč

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Omega 8006 má větší plnící otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Patentované dvoufázové síto zaručuje maximální výtěžnost odšťavňovače.

Kód: OOCH
Odšťavňovač na ovoce, listovou i kořenovou zeleninu
10 490 Kč

Šnekový horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Omega Cube 302 s designem ve tvaru krychle s patentovaným dvoufázovým sítem pro maximální výtěžnost.

Kód: OOC302S
Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
Novinka
12 990 Kč

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 obohacený o nejnovější technologie přináší revoluci ve vertikálním odšťavňování. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 si připravíte...

Kód: OSO828CE2
Šnekový nízkootáčkový odšťavňovač Kuvings EVO820
Tip
13 990 Kč

Odšťavňovač Kuvings EVO820 Exclusive má největší plnící otvor na trhu s bezpečnostní záklopkou pro přímé vkládání surovin bez nutnosti použití pěchovadla. Luxusní, na dotek...

Kód: OKE820CH
Výkonný šnekový odšťavňovač Champion Jupiter
13 990 Kč

Kvalitní odšťavňovač Champion Juicer 2000+ na ovoce a zeleninu, který je vyroben ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli. Díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.

Kód: OCHB
5 položek celkem