Efektivní odšťavnění bobulovin

Rybíz, borůvky, maliny, angrešt a další drobné ovoce bývá velkým oříškem pro všechny, kteří rádi připravují čerstvé šťávy. Ne každý odšťavňovač je zvládne správně zpracovat, případně s velmi nízkou výtěžností. Pro odšťavňování tohoto typu ovoce zvolte vždy šnekový nebo dvouhřídelový odšťavňovač. K domácímu odšťavňování se hodí zejména šnekový, který je oproti dvouhřídelovému odšťavňovači finančně dostupnější. Výborný je například vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 nebo inovativní odšťavňovač Kuvings EVO820. Výsledkem je chuťově bohatá šťáva, která obsahuje velké množství vitamínů, minerálních látek a dalších živin. Bobuloviny je vždy dobré odšťavňovat s dalšími druhy ovoce, které mají větší výtěžnost.

 

 

Šnekový nízkootáčkový odšťavňovač Kuvings EVO820
Tip
14 990 Kč

Odšťavňovač Kuvings EVO820 Exclusive má největší plnící otvor na trhu s bezpečnostní záklopkou pro přímé vkládání surovin bez nutnosti použití pěchovadla. Luxusní, na dotek...

Kód: OKE820CH
Výkonný šnekový odšťavňovač Champion Jupiter
13 990 Kč

Kvalitní odšťavňovač Champion Juicer 2000+ na ovoce a zeleninu, který je vyroben ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli. Díky vyšším otáčkám dokáže drtit i led.

Kód: OCHB
Odšťavnění ovoce, zeleniny, obilných tráv, bobulovin
ZdarmaZdarma
9 640 Kč

Šnekový dvoufázový odšťavňovač Omega 8006 má větší plnící otvor a zvládne zpracovat i bobuloviny. Patentované dvoufázové síto zaručuje maximální výtěžnost odšťavňovače.

Kód: OOCH
Odšťavňovač na ovoce, listovou i kořenovou zeleninu
10 490 Kč

Šnekový horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Omega Cube 302 s designem ve tvaru krychle s patentovaným dvoufázovým sítem pro maximální výtěžnost.

Kód: OOC302S
Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
Novinka
12 990 Kč

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828 obohacený o nejnovější technologie přináší revoluci ve vertikálním odšťavňování. S odšťavňovačem Sana Juicer EUJ-828 si připravíte...

Kód: OSO828CE2
5 položek celkem