Svatební dary a luxusní dary pro novomanžele

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Vybrat dárky pro novomanžele je rok od roku těžší. Většina párů již žijí ve společné domácnosti, a tak není třeba vybavovat jejich rodinné hnízdo od nuly. A právě pro tyto případy máme pro vás nabídku luxusních darů pro novomanžele, které jejich společně strávený čas ještě vylepší, nebo minimálně příjemně doplní.

 

Nezapomenutelné svatební dary

Patří nevěsta k dokonalým hospodyním a čas strávený v kuchyni je pro ni koníčkem? Dopřejte jí dokonalého kuchyňského společníka. Prvotřídní kuchyňské roboty zvládnou řadu pracovních úkonů, a tak ušetří spoustu času i dalšího nádobí. Navíc jejich minimalistický design si zamiluje každý. A manžel se může těšit na skvělé delikatesy, které se budou k večeři podávat.

Kromě robotů ovšem v nabídce najdete i dokonalé mixéry, kávovary a čajovary, formy na dorty nebo odšťavňovače. Nabídka našeho sortimentu je ovšem mnohem širší, a tak se porozhlédněte, který svatební dar by okouzlil právě vás. Radost jim uděláte také píspěvkem na šperky nebo jim můžete pomoci se zafinancováním snubních prstenů.Přispět můžete i na vybavení domácnosti na postele, židle nebo stůl.

Filtrovat produkty
Top