Domácí sušené léčivé bylinky na zdravý čaj

Mezi sušičkami, které nabízí nejideálnější způsob, jak šetrně usušit bylinky, jednoznačně vítězí sušička Yden. Díky revoluční technologii nabízí dvojí způsob sušení. První - infračervené záření - napodobuje přirozené slunce. Druhý - sušení ve stínu - zajišťuje rovnoměrné proudění při stálé teplotě. Aby léčivé bylinky neztratily nic ze svých důležitých látek, je nezbytné opravdu šetrné sušení. To zároveň je zárukou, že v bylinkách nejsou žádné plísně, bakterie, kvasinky, toxiny nebo případné zárodky molů. Po usušení nezapomeňte léčivé bylinky správně skladovat. Ideální jsou především látkové sáčky nebo dobře uzavíratelné nádoby. Jen tak budete mít bylinky k dispozici po skutečně dlouhou dobu.

 

Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem