Léčivé i ovocné čaje z vaší sušičky ovoce a bylinek

Co si budeme povídat, bohužel i bylinné směsi na čaj obsahují to, co by neměly. Ideální je proto připravit si vlastní bylinky pro přípravu zdravých a chutných čajů. Máte rádi meduňkový, lipový nebo mátový čaj? Na vás je pouze nasbírat čerstvé bylinky. Zbytek nechte na kvalitní sušičce. Přestože sušení představuje ve srovnání se zavařováním nebo zmrazováním potravin nejšetrnější způsob, jak prodloužit jejich trvanlivost, vůbec nejlepší řešení nabízí sušička Yden. Díky dvěma programům disponuje jak infračerveným zářením, které simuluje sušení na slunci, tak sušením ve stínu, kdy se potraviny suší při stálé teplotě a rovnoměrném proudění vzduchu. Výsledkem jsou tak sušené byliny, které si zachovaly maximum ze svých nutričních hodnot.

 

Přečtěte si také:

 

Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem